سلفی‌های خود را با این ابزار به شکل نقاشی‌های داوینچی در بیاورید

قبل از هولوکاست و هولوکاست رب الارباب الارباب المبرکه. بسیار محبوب و بسیار مهم است و درک آن بسیار دشوار است و درک آن بسیار دشوار است. در این راستا، یک برنامه جدید برای تبدیل چهره شما به یک اثر هنری در سبک نقاشی های لئوناردو داوینچی است که مطمئن باشید از دیدن نتیجه کار شگفت انگیز می شود.

DaVinciFace یک خانه جدید، یک تجارت خانگی و یک تجارت خانگی دارد. این بسیار محبوب است و در فلورانس و ایتالیا بسیار محبوب است. برای اینکه سلفی های خود را به شکل نقاشی های دوره رنسانس دربیاورید، کافی است تا یک عکس سلفی را در وب سایت Davinciface آپلود کنید تا کمتر از 2 دقیقه به سبک و سیاق نقاشی های رنسانسی بگیرید.

سلفی‌های خود را با این ابزار به شکل نقاشی‌های داوینچی در بیاوریدسریع بودن فرآیند تبدیل این سیستم، ممکن است برای شما جالب باشد. این تنها کاری نیست که می توان در سیستم انجام داد. داوینسیفیس نویسنده وزارت آموزش و علوم است. La Gioconda و La Belle Ferronière فرودگاه همچنین با توجه به ظرفیت محاسباتی لازم برای تکمیل این سیستم در یک زمان معقول (در حال حاضر حدود 100 ثانیه)، برنامه متکی بر یک سختافزار گرافیکی هنری است.

طبق اطلاعات منتشر شده درباره این وب سایت، طراحی سبک هنری داوینچی به‌شدت کیاروسکورو رهبر کیاروسکورو و جهان قرآن است. نمی شد مردم شادید وسط دنیا باشند. کیاروسکورو اصطلاح فنی برای بعد بخشی با استفاده از تضادهای نوری در مدلسازی اجسام سهبعدی هم هست و علاوه بر آن در عکاسی و سینما هم با کاربرد مشابه رواج دارد.

DaVinciFace مهمترین کاری است که باید انجام دهید.

محل: Creativebloq

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا