سوپر والپیپر MIUI 12 شیائومی برای گوشی‌های اندرویدی در دسترس قرار گرفت

به گفته وب سایت XDA Developers، آن دسته از کاربران اندرویدی که از نسخه 8.1 یا بالاتر این سیستم عامل استفاده می کنند، به Super Wallpaper شیائومی دسترسی دارند.

هفته گذشته شیائومی از رابط کاربری MIUI 12 خود با ویژگی های جذاب رونمایی کرد. علاوه بر این ویژگی ها، اما یکی از آنها بسیار بیشتر به چشم می آمد که در واقع مربوط به والپیپر جذاب این رابط بود. شیائومی این تصاویر را “سوپر والپیپر” می نامد که با ویژگی های متحرک خود بسیار جذاب و لذت بخش هستند.

اما به گفته توسعه دهندگان XDA، یکی از اعضای جامعه این وب سایت سه عکس از این رابط کاربری را با سایر گوشی های اندرویدی دارای اندروید 8.1 و بالاتر تطبیق داده است. هر سه تصویر به یک شکل کار می کنند، اما مضامین آنها متفاوت است. تنها چیزی که روی صفحه قفل می بینید، تصویر متحرکی از سیاره ای مانند زمین یا مریخ است، اما همانطور که گوشی را در حالت بزرگ شده و زیبا باز می کنید، به نظر می رسد که وارد سیارات شده اید. (اگر گوشی را با اثر انگشت باز کنید، قسمت های بزرگ شده انیمیشن را مشاهده خواهید کرد.)

عزیزم شما می توانید از طریق لینک های زیر به این سه والپیپر دسترسی پیدا کنید.

تصویر زمینه فوق العاده مریخ
تصویر زمینه فوق العاده زمین – یخچال
تصویر زمینه فوق العاده زمین – کوه
از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید

منبع: androidpolice

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا