سیستم‌عامل WatchOS 7 برای ساعت‌های هوشمند اپل واچ معرفی شد

در WWDC 2020، اپل به طور رسمی از نسخه جدیدی از سیستم عامل ساعت هوشمند خود به نام WatchOS 7 رونمایی کرد که می تواند جذابیت اپل واچ را دوچندان کند.

مهمترین ویژگی این نسخه جدید WatchOS احتمالاً قابلیت نظارت بر خواب است. علاوه بر این باید بگوییم که اپل واچ نسل سوم از این نسخه از سیستم عامل پشتیبانی خواهد کرد و این یعنی اپل واچ 1 و 2 دیگر آن را دریافت نخواهند کرد. از سوی دیگر، آیفون ها برای استفاده از WatchOS 7 باید iOS 14 داشته باشند.

WatchOS 7

بسیاری از کاربران در طول این سال ها به دنبال قابلیت های نظارت بر خواب بودند، اما اکنون این ویژگی بالاخره معرفی شده است. به عنوان مثال، اکنون کاربران می توانند زمان خواب خود را در ساعت اپل تنظیم کنند تا کاربران بتوانند کارهایی مانند پخش موسیقی آرام بخش و توقف دریافت اعلان ها را از قبل انجام دهند.

یکی دیگر از ویژگی های جدید Complications نام دارد که نوعی ویجت است که در شماره گیری ها تعبیه شده است. در نتیجه، کاربران به طور فزاینده ای می توانند شماره گیری ها را سفارشی کنند و به راحتی می توانند آنها را به اشتراک بگذارند.

Apple Map در WatchOS 7 از مسیرهای مرتبط با دوچرخه پشتیبانی می کند و می تواند از انواع سبک های رقص از نظر سلامتی پشتیبانی کند.

با توجه به بحران ویروس کرونا، این نسخه از WatchOS قابلیت یادآوری دست خط را نیز اضافه کرد. علاوه بر این، زمانی که اپل واچ به دلیل حرکات دست و صدای آب متوجه شروع فرآیند شستشوی دست می شود، کرونومتری نمایش داده می شود تا کاربران بتوانند در زمان استاندارد دست های خود را به طور کامل تمیز کنند.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا