سیستم صدور مجوز جدید روتر سیسکو

در اوایل سال جاری ، سیسکو سوئیچ های جایگزین به روترهای 1841/2800/3800 را اعلام کرد. روترهای قدیمی به انتهای کل فروش نرسیده اند ، اما روترهای جدیدتر (1941/2900/3900) تغییرات عمده ای در مجوز روتر ایجاد می کنند.

چرا فرق می کند؟ مشابه PIX یا ASA ، روترهای جدید از کلیدهای مجوز و تصویر عمومی برای تعیین ویژگیهای موجود استفاده می کنند. این طرح جدید صدور مجوز تفاوت آشکار بین نسخه IOS نصب شده و مجموعه ویژگی های نصب شده را نشان می دهد. شما می توانید آنها را به طور مستقل تغییر دهید و به یکدیگر تسلط نداشته باشید.

ساختار مجوز ساده شده است و تنها 4 مجموعه ویژگی وجود دارد. هیچکدام از بسته ها با هم همپوشانی ندارند. آنها عبارتند از:

پایه IP: مجموعه ویژگی پیش فرض. این نرم افزار از محبوب ترین پروتکل های مسیریابی (RIP ، OSPF ، EIGRP و BGP) ، فناوری های رایج WAN (MLPPP و MLFR) و فن آوری های محبوب LAN (trunking 802.1q) پشتیبانی می کند.

داده ها: مجوز داده از پروتکل های MPLS ، ATM ، IS-IS و غیر IP3 پشتیبانی می کند.

صدا: مجموعه ویژگی های UC (ارتباطات متحد) پشتیبانی از رابط های صوتی ، واحدهای CallManager Express و Unity Express را پشتیبانی می کند.

مطالب پربازدید کاربران

ایمنی: مجموعه ویژگی های امنیتی قابلیت های IPSec VPN ، قابلیت های SSL VPN و ویژگی های فایروال IOS را اضافه می کند.

سیسکو به شما امکان می دهد بهترین برنامه را بر اساس برنامه خود انتخاب و انتخاب کنید. شما همیشه باید به مقدار حافظه پویا و فلش مموری نصب شده توجه کنید تا از عملکرد مناسب آن اطمینان حاصل کنید.

همچنین ویژگی های عملکرد را در مورد روترهای درگاه جدید و سرعت پردازنده بررسی کنید. همچنین ، قیمت پایین سری قدیمی 1841/2800/3800 را در نظر بگیرید. یک فکر کوچک می تواند برخی از دلارهای واقعی را در اینجا پس انداز کند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا