اپلیکیشن و نرم‌افزار

شبکه اجتماعی توییتر در حال آزمایش بروزرسانی جدیدی برای نمایش ریتوییت‌ها است

طبق آخرین اخبار، شبکه اجتماعی توییتر به دنبال راهی است تا تفاوت ریتوییت های ایجاد شده برای توییت ها را به کاربر بگوید.

توییتر در حال حاضر کاربران فعال زیادی دارد، بنابراین طبیعی است که هر از گاهی در مورد افزودن ویژگی های جدید به آن بشنویم. اما اخیراً اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه این شبکه اجتماعی محبوب میزبان ویژگی جدیدی خواهد بود که به کاربران امکان می دهد تشخیص دهند که چگونه توییت های خود را بازتوییت کرده اند (به اشتراک گذاشته شده توسط شخص دیگری).

در حال حاضر، اگر یک پست بازتوییت شود، کاربر فقط می‌تواند بداند چند بار این اتفاق افتاده است، اما یک ویژگی جدید که در مرحله آزمایش است، بخش جدیدی را به ریتوییت اضافه می‌کند تا نشان دهد که چه تعداد از آن ریتوییت‌ها نظر داده شده است. . همچنین یک رابط برای جابجایی آسان بین این ریتوییت ها (ریتوییت با / بدون نظر) وجود دارد که با لمس هر یک می توانید آن را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: توییتر احتمالا هرگز نمی تواند یک توییت را ویرایش کند

برای مثال می توانید به تصویر زیر نگاه کنید و ببینید که چگونه این تقسیم ریتوییت به زودی به شبکه اجتماعی توییتر اضافه می شود. این ویژگی به ویژه برای کاربرانی که فالوورهای زیادی دارند بسیار مفید است، زیرا دیگر مجبور نخواهند بود هر کدام را بررسی کنند.

شبکه اجتماعی توییتر

رابط کاربری توییتر معمولاً به آرامی به روز می شود، اما بدیهی است که اگر این اتفاق بیفتد، ویژگی های واقعا جالبی به آن اضافه می شود. هنوز اعلام نشده است که این ویژگی چه زمانی در دسترس همگان قرار می گیرد، اما از آنجایی که در مراحل پایانی تست است، به احتمال زیاد به زودی عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد این ویژگی جدید در توییتر چیست؟

بیشتر بخوانید: مدیر عامل توییتر یک میلیارد دلار برای مقابله با اثرات تاج اهدا می کند

منبع: androidpolice

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا