شخصی مدعی شده پیکسل 7 پرو را از فروشگاه فیسبوک خریده است

اخیرا شنیده ایم که شخصی نسخه آزمایشی پیکسل 7 و 7 پرو را برای فروش در فروشگاه فیس بوک در دسترس قرار داده است، اما اکنون به نظر می رسد که مدل پرو این سری به فروش رسیده است.

گوگل پاییز امسال گوشی های سری پیکسل 7 را معرفی می کند. محصولاتی که شاهد عرضه تیزر رویداد شرکت آمریکایی I/O بودیم. گوگل در این تیزر ظاهر این گوشی ها را تنها در قسمت پشتی به تصویر کشیده است، بنابراین می دانیم که یک سری 7 پیکسلی از نمای پشتی نسل فعلی چقدر متفاوت خواهد بود. البته در پنل جلویی احتمالاً تفاوتی در مقایسه با سری پیکسل 6 نخواهیم دید و شاید به همین دلیل است که گوگل تصمیم گرفت تنها این قسمت متفاوت را نمایش دهد.

اما در حالی که هنوز این گوشی ها به صورت رسمی معرفی نشده اند، کاربر به نوعی توانسته است به مدل های آزمایشی این گوشی ها دسترسی پیدا کند و در فروشگاه های مختلف از جمله فیسبوک به فروش برساند. این اتفاق عجیب از دید خبرگزاری ها پنهان نماند و اخبار مربوط به آن به سرعت بازتاب پیدا کرد. فروشنده نیز پس از افشای این خبر تصمیم به حذف صفحه مربوط به این محصول گرفت، اما به نظر می رسد هنوز فردی موفق به خرید پیکسل 7 پرو شده است.

به گفته این مرد، پیکسل 7 پرو در فروشگاه فیس بوک به عنوان پیکسل 6 پرو بدون کارتون فروخته می شد، اما به محض باز کردن جعبه متوجه شد که یک دستگاه پیکسل 7 پرو دارد. البته این برای محصولات گوگل کاملا طبیعی است، زیرا این شرکت آمریکایی همیشه چند ماه قبل از ارائه محصولات خود اطلاعات کاملی را در اختیار افشاگران قرار می دهد. با این حال، این کمی عجیب بود.

این دومین باری است که می بینیم شخصی به نسخه آزمایشی گوشی مورد انتظار گوگل دسترسی دارد. البته برای اولین بار فقط پیکسل 7 فروخته شد، اما خود فروشنده از پنل پشتی عکس گرفت تا تصویر گوشی که در دست داشت دیده شود. آنجا بود که فهمیدیم تصویر از 7 پیکسل پرو گرفته شده است تا به این نتیجه برسیم که بیش از دو دستگاه وجود دارد.

شخصی مدعی شده پیکسل 7 پرو را از فروشگاه فیسبوک خریده است

شخصی که موفق به خرید پیکسل 7 پرو از طریق فروشگاه فیس بوک شده است، معتقد است که این همان گوشی است که تصویر پیکسل 7 را ثبت کرده است، مشخص نیست چرا و با چه مدرکی چنین ادعایی کرده است.

بر اساس تصویری که خریدار در بالا به اشتراک گذاشته است، می توان با اطمینان گفت که این واقعاً پیکسل 7 پرو است. زیرا ظاهر پنل پشتی دقیقاً همان چیزی است که گوگل در I/O به اشتراک گذاشته است. با این حال، او عکسی را در یک تلفن کار به اشتراک نمی گذارد. اما اتفاق جالبی که افتاد این بود که گوشی تا چند روز به خوبی کار می کرد اما ناگهان تمام اطلاعات موجود در آن از راه دور به طور کامل پاک شد. گفته می شود این موضوع اصلا عجیب نیست، زیرا گوگل در حال بررسی راه حل های امنیتی مناسب برای مواقعی مانند گم شدن گوشی هایش است. این حذف ناگهانی داده ها ممکن است به این معنی باشد که خود گوگل هیچ اطلاعاتی مبنی بر فروش گوشی هایش ندارد.

همانطور که اشاره کردیم، گوگل می خواهد گوشی های سری پیکسل 7 را در پاییز امسال (احتمالا در ماه اکتبر، اکتبر تا نوامبر) معرفی کند. این گوشی ها اندروید 13 را به عنوان سیستم عامل پیش فرض خواهند داشت و با تراشه تانسور نسل دومی که سامسونگ می سازد عرضه خواهند شد.

این تصویر که منتشر شد، اطلاعات جدیدی از سری پیکسل 7 را فاش نکرد، چرا که از قبل با ظاهر آن ها آشنا بودیم. حال باید منتظر ماند و دید آیا باز هم اخبار مشابهی برای سری پیکسل 7 منتشر خواهد شد یا خیر.

منبع: حد 7

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا