طراحی و سئو وب سایت

شرکت مدیریت تبلیغات شبکه های اجتماعی برای مشاغل کوچک

شرکتی که رسانه های اجتماعی را که به رشد مشاغل در اینترنت کمک می کند ، بهینه و تقویت می کند. ما در حال تلاش برای افزایش دهان به دهان از طریق متخصصان SMO هستیم. Venture-Care می تواند به شما کمک کند تا برنامه کاری خود را اجرا کرده و شروع کنید. در Venture-Care ، ما یک تیم متشکل از متخصصین باتجربه و باتجربه داریم که Launchpad را به یک راه حل طولانی مدت برای اجرای برنامه تجاری شما تبدیل می کنند. خدمات Launchpad شامل مشاوره برنامه ، از جمله خدمات ثبت شرکت ، خدمات ثبت ، راه حل های سازمانی دیجیتال ، طراحی آرم و کارت ، تکنیک های نصب ، بازاریابی و مارک تجاری ، مشارکت ، مشارکت و سایر خدمات تجاری مورد نیاز برای شروع کار است. است. تیم ما دارای حسابداران ، دبیران تجاری ، مشاوران مالی شرکت ها ، وکلای شرکت ها ، مشاوران شرکت ها و مالیات برای پاسخگویی به نیازهای خدمات شما ، حقوقی ، مالی و کلیه امور اداری در هند و خارج از کشور است. استراتژی سازمانی دیجیتال و سیستم بهینه سازی موتور جستجو به ما کمک می کند تا با کمترین هزینه ممکن و با شفافیت کامل ، کلیه خدمات با کیفیت را برای تجارت خود مدیریت کنیم. هدف ما این است که خدمات خود را متناسب با نیازهای خاص هر مشتری تنظیم کنیم ، نه اینکه یک سیاست واحد را دنبال کنیم. خدمات ما ارائه دهندگان خدمات مختلف بسته کاملی را برای تأمین نیازهای شما در ثبت نام با خدمات مالی و حقوقی تضمین می کنند. ارائه آنلاین خدمات مالیاتی ارائه دهندگان خدمات كوچكی كه سالانه مالیات كمتر از 10.10 پرداخت می كنند از ثبت نام برای مالیات خدمات و مالیات خدمات معاف هستند. • ثبتنام آنلاین
دریافت گواهینامه FSSAI توسط تولید کنندگان ، خرده فروشان ، رستوران ها و هر کسی در صنایع غذایی معروف به اپراتورهای FBO مورد نیاز است. در Venture Care ، با اجازه دادن به آنها در تأمین غذا در کمترین زمان شروع ، به FBO کمک طولانی مدت و بلند مدت می کنیم. از پر کردن فرم درخواست FSSAI گرفته تا دریافت مجوز مناسب ، متخصصان FSSAI شما را در مراحل صدور مجوز راهنمایی می کنند و برای هر برنامه راه حل ارائه می دهند.
ثبت نام برای مالیات های حرفه ای مالیات های حرفه ای مالیاتی است که از کار و تجارت در هند گرفته می شود. این مالیات از دولت است و باید توسط هر یک از اعضا به کارمندان بخش خصوصی پرداخت شود. صاحب مشاغل مسئول کسر مالیات اشتغال از حقوق کارمندان خود و پرداخت پول جمع شده به اداره مربوطه است.
• ثبت نام آنلاین GST برای مالیات مشاغل (GST) را اجرا کنید. ثبت شرکت GST برای کلیه ارائه دهندگان خدمات ، خریداران ، فروشندگان الزامی است. از هزینه ثبت نام gst مطلع شوید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات حقوقی اینجا را کلیک کنید. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا