شیائومی احتمالا روی یک گوشی تاشو با دوربین پاپ‌آپ کار می‌کند

به نظر می رسد شیائومی در حال بررسی ساخت یک گوشی تاشو با دوربین سلفی پاپ آپ است. این شرکت اخیرا پتنتی را برای این ایده ثبت کرده است که در دو طرح منتشر شده می توانیم یک گوشی تاشو دو صفحه نمایش ببینیم. مانند بسیاری از این گوشی ها، نمایشگر اصلی در داخل داخلی قرار دارد و نمایشگر خارجی کوچکتر به عنوان نمایشگر ثانویه عمل می کند. در همین حال، ماژول دوربین در سمت دیگر پنل پشتی قرار دارد که سه دوربین در آن قرار دارد.

در این پتنت به مشخصات سخت افزاری گوشی اشاره ای نشده است. هیچ شکاف یا سوراخی در نمایشگر اصلی وجود ندارد و هیچ اثری از دوربین سلفی در زیر نمایشگر وجود ندارد. در عوض، به نظر می رسد شیائومی قصد دارد از دوربین سلفی پاپ آپ برای یکی از گوشی های تاشو خود استفاده کند. بر اساس این طرح دو دوربین سلفی در ماژول بالایی تعبیه شده است.

کاشف ادعا می کند که این گوشی از باتری بزرگتری نسبت به رقبای خود استفاده می کند تا عمر باتری بیشتری را ارائه دهد. این بدان معنی است که احتمالاً ما فقط با یک پتنت غیر کاربردی روبرو نیستیم و چنین تلفن تاشوی ممکن است توسط شیائومی در دست توسعه باشد. بنابراین ممکن است در ماه های آینده گزارش های بیشتری از این صدف منتشر شود.

منبع: GizmoChina

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا