شیائومی 12 اولترا از نسل دوم لنز مایع استفاده می‌کند

به نظر می رسد شیائومی می خواهد از نسل دوم لنزهای مایع در گوشی پرچمدار 12 اولترا استفاده کند.

انتظار می رود شیائومی 12 اولترا به عنوان قدرتمندترین پرچمدار شیائومی به زودی معرفی و عرضه شود. در همین راستا هر روز اخبار بیشتری از آن می شنویم. بیشتر این اخبار مربوط به دوربین این گوشی است چرا که این روزها نبرد بین گوشی های هوشمند به این قسمت خلاصه شده است.

شیائومی برای بهبود کیفیت پرچمدار خود در زمینه عکاسی و فیلمبرداری، می خواهد از فناوری پیشرفته ای به نام لنزهای مایع استفاده کند. اولین نسل از این لنز در شیائومی Mixfold استفاده شد که به آن اجازه داد عکاسی ماکرو را در یک لنز جمع کند. این بدان معناست که هدف از توسعه چنین لنزی کاهش نیاز به دوربین های متعدد است که امیدواریم هر چه زودتر ساخته و مورد استفاده قرار گیرد. بدیهی است که فناوری لنز مایع با پیشرفت های زیادی در Xiaomi 12 Ultra استفاده می شود.

به گفته یکی از کاشفان مشهور چینی، Digital Chat Station، به نظر می رسد شیائومی از سال 2021 روی این لنز کار می کند تا نتیجه نهایی را به بهترین شکل ممکن طراحی کند. حالا به نظر می رسد که این لنز نه تنها حالت عکاسی ماکرو، بلکه فوق عریض نیز دارد که بسیار عالی است. پیشرفت در این فناوری ما را امیدوار کرده است که در آینده نزدیک به همان دوران پرچمداران دوربین بازگردیم. اما دوربینی که توانایی انجام چند کار متفاوت را دارد. سایر شرکت ها نیز ممکن است از فناوری جدید شیائومی برای گوشی های خود استفاده کنند یا لنزهای مایع خود را توسعه دهند.

در حال حاضر به نظر می رسد 12 Ultra و Mi Mix Fold 2 محتمل ترین گوشی های شیائومی برای دریافت این لنز باشند. حال باید منتظر ماند و دید که این لنز جدید دقیقا چه کاری انجام می دهد و جایگزین کدام لنز می شود.

منبع: چک کردن دفترچه یادداشت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا