طراحی و سئو وب سایت

صفحه اول Google Searches – نکات و ترفندهای SEO (بهینه سازی موتور جستجو) را دریافت کنید

آیا می خواهید یک صفحه اول در Google داشته باشید؟ اگر یک صفحه وب یا وبلاگ دارید ، ممکن است در حال حاضر اولین صفحه برای برخی جستجوها باشد. با کمی جستجوگرها می توانید یک صفحه اول با جستجوهای بیشتر دریافت کنید. و ساده
اولین و بارزترین مرحله این است که فکر کنید کدام کلمه یا عبارت را می خواهید در صفحه اول قرار دهید.
وقتی این لیست را مشاهده کردید ، بفهمید چه تعداد از افراد در جستجوی این کلمات هستند. برای تأیید محبوبیت جستجو به ابزارهایی نیاز دارید. من از Wordtracker استفاده می کنم (نسخه آنلاین رایگان وجود دارد). هرچه تعداد بالاتر باشد ، محبوبیت بیشتری در جستجو دارد. تلاش برای تصحیح کلمات یا عباراتی که کمتر قابل جستجو هستند بی فایده است.
همچنین ، تلاش برای بهبود کلمه ای که بیش از حد محبوب است ، بی فایده است زیرا به دست آوردن موقعیت بالا تقریباً غیرممکن است.
به “دم بلند” فکر کنید
به نحوه جستجو افراد بیندیشید. مردم اغلب به دنبال ابزار هستند. EG X کجاست؟ یا کجا می توان Y را در کانادا پیدا کرد؟ هرچه طناب خود را بیشتر بکشید ، اولویت های شما راحت تر خواهد بود.
بنابراین لیستی از عباراتی را که می خواهید “داشته باشید” و عباراتی که ممکن است “داشته باشید” تهیه کنید.
ساده است. فقط این کلمات و عبارات را در عنوان ، تصویر ، فیلم و متن قرار دهید. عنوان مهمترین چیز است. به همین دلیل وبلاگی به نام “دستور غذای سوپ میگو” دارای آب گوگل خوب به هر 4 زبان است. بنابراین جستجوی “سوپ میگو” صفحه اول را پیدا می کند. یا “دستور آش ماهی” یا “دستور حرم” و غیره
بله ، شما می خواهید کلمات و عبارات را به طور مکرر در متن تکرار کنید. همانطور که گفته شد – نوشتن طبیعی است. اجازه ندهید SEO جایگزین SEO شود.
این همان کاری است که شما انجام می دهید و هنوز هم صفحه نخست نیست. زیرا شما کاملاً به Google اعتماد ندارید. برای تأیید این موضوع به ابزار رایگان دیگری نیاز دارید. من از یک افزونه رایگان Firefox به نام searchstatus استفاده می کنم. این به من نمره PageRank و Alexa برای یک صفحه وب می دهد. هرچه عدد موجود در PageRank بیشتر باشد. بدهی بالاتر هدف نهایی شما است زیرا شما را به رتبه برتر می رساند و میزان بازدید الکسا را ​​به شما می گوید (امتیازات پایین تر بهتر است)
چگونه می توانید PageRank خود را افزایش دهید؟
بر اساس پیوندهای ورودی با کیفیت. شما می خواهید کسی با PageRank 4+ بالا با شما تماس بگیرد – به عنوان مثال Wall St Journal خوب است. خیلی چیزها بهتر است و رتبه پیوند تقریباً لگاریتمی است بنابراین یک PageRank با مقدار 6 برابر 10 برابر 5 و غیره است.
همانطور که گفته شد ، اگر از سایتی در رتبه هشتم مانند pornstars.com پیوندی دریافت کنید ، رتبه شما در رتبه بندی شرکت افزایش نمی یابد.
بهترین لینک معرفی مقاله. بنابراین کسی وبلاگ نویسی می کند و می گوید من جان دو گورو از مدیریت زمان و رابطه داغ “مدیریت زمان” را برای جان دو شنیدم. دومین لینک داغ و نهایی داغ از “جان دو”.مورد سوم هیچ ارتباطی با وبلاگ ندارد اما هیچ زمینه ای ندارد.
اگر کبد را مرتباً به روز کنید ، جایگاه برتر را کسب خواهید کرد. به همین دلیل داشتن یک وبلاگ در وب سایت خود راهی عالی برای افزایش رتبه شماست.
یک لینک ساده روی ابزار شخصی شما باعث افزایش رتبه شما می شود و برای Google توضیح می دهید که چه کاری انجام می دهید.
3 راه برای دریافت لینک به وب سایت خود: 1- با احترام س Askال کنید. ممکن است همیشه پیوندی دریافت نکنید ، اما پرسیدن مشکلی ندارد.
2 – در مورد سایر وبلاگ های مرتبط نظر دهید (و PageRank خود را طوری تنظیم کنید که از PageRank پایین و الکسای بالا چشم پوشی کند) توجه داشته باشید که بیشتر نظرات لغو نمی شوند. اما در بیرون مردم جذب شما می شوند. شما به افراد نیاز دارید که محصول شما را بررسی کنند تا بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.
3 – تجهیزات خوبی داشته باشید. مردم با کیفیت ارتباط برقرار می کنند. اما البته ، آنها باید آن را ببینند و قلب خود را بلند کنند: آن را در مواد چاپی ، کارت ها ، کاغذ ، کاغذ سیگار و غیره قرار دهند. روابط عمومی – برای ارتباط با سایت های دیگر بنویسید. در مورد آمازون یک نظر EG بنویسید ، مکالمه را نیز درج کنید.
و یک کلمه اخطار. هرگز بازی نکنید (مانند خرید پیوندها).
در پایان ، همه چیز در مورد داشتن تجهیزات با کیفیت خوب است. و نمای عمومی دستگاه شما وجود دارد. اگر از آنها نپرسید که آیا آنها هنوز هم می دانند ، افراد با کیفیت با شما صحبت خواهند کرد. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا