فناوری Little Signals گوگل از هوا برای برای ارسال نوتیفیکیشن‌ بهره می‌برد

بر اساس گزارش های اخیر از منابع معتبر، گوگل در حال کار بر روی فناوری به نام “Small Signals” است که می تواند از جریان هوا برای ارسال اعلان هایی با کمترین میزان خطا و انحراف استفاده کند. این پروژه در حال حاضر در حال آزمایش است و انتظار نمی رود به زودی معرفی شود.

فکر کردن به اعلان‌ها قطعاً ما را به یاد چشمک زدن LED یا زنگ تلفن یا سایر دستگاه‌های هوشمند می‌اندازد. اما این پیام ها می توانند به ما برسد و از راه های دیگری به ما اطلاع دهند. در این راستا، غول موتورهای جستجو بر روی فناوری کار می کند که می تواند از طریق جریان هوا برای افراد اطلاع رسانی ارسال کند و این اعلان ها بدون خطا و انحراف به حواس مختلف انسان برسد.

این فناوری Little Signals نام دارد که در یک آزمایشگاه مستقر در لندن به نام Map Project Office با همکاری استودیو Seed Google توسعه یافته است. آزمایش جدید گوگل در واقع اشکال مختلفی از تجهیزات جانبی را در آینده متصور است. این دستگاه ها از شش چیز استفاده می کنند که هر کدام روش منحصر به فردی برای ارسال پیام به مردم دارند:

  • هوا با محیط اطراف خود تعامل دارد. جریان هوا اجسامی را که در مجاورت آنها قرار دارند، مانند برگ گیاهان، حرکت می دهد تا توجه انسان را به خود جلب کند.
  • را فشار دهید حجم و حجم را برای ارتباط و کنترل ترکیب می کند.
  • حرکت دارای هفت شاخه است که به صورت گرافیکی اطلاعاتی مانند تقویم یا تایمر را از طریق ارتفاع و حرکت نمایش می دهد. این شعبه ها به صورت فردی یا گروهی کار می کنند.
  • ریتمچه صداهایی در محیط منتشر می کند. ملودی ها حالت های مختلفی از اطلاعات مانند فوریت، اهمیت یا لحن را منتقل می کنند.
  • سایه می تواند از طریق حرکاتی که ایجاد می کند با ادراک انسان ارتباط برقرار کند. آنها حالت اشیا را نشان می دهند، مانند تنفس آهسته یا حالت واکنش.
  • لمس یا لمس کوتاه از سطوح برای ایجاد صداهایی که به عنوان اعلان عمل می کنند استفاده می کند. تنها تفاوت این است که هر چه صدا بلندتر باشد، پیام فوری و مهم تر است.

5 ویژگی جذاب اندروید 13 که منتظر آن هستیم

فناوری Little Signals گوگل از هوا برای برای ارسال نوتیفیکیشن‌ بهره می‌برد

گوگل راه های زیادی را آزمایش می کند که کاربران بتوانند با فناوری جدید Little Signals تعامل داشته باشند تا در نهایت به یک نتیجه خوب برسد. حق اختراع رسانه ای جدید گوگل اخیرا بیان می کند که این شرکت در حال کار بر روی یک رابط مبتنی بر پوست است که می تواند حرکات دستگاه را از طریق پوست کنترل کند و این فناوری می تواند برای طیف گسترده ای از محصولات هوشمند و هدفون استفاده شود.

انتظار می‌رود دستگاه‌های خانه هوشمند از هر شش حالت از شش حالتی که قبلاً ذکر شد استفاده کنند. گوگل در حال حاضر در حال انجام چندین تست از این فناوری است و باید دید در روزهای آینده چه خبرهایی برای این فناوری جدید منتشر خواهد شد که بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد.

منبع: پلیس اندروید

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا