فیفا از پلتفرم استریم خود با نام فیفا پلاس رونمایی کرد

فیفا دیروز از پلتفرم استریمینگ خود به نام فیفا پلاس رونمایی کرد. FIFA Plus یک پلتفرم استریم رایگان است که هم برای برنامه های کاربردی (iOS و اندروید) و هم برای نسخه های وب در دسترس است. این پلتفرم استریم در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است، اما ممکن است در آینده در دسترس کاربران قرار گیرد. آنها باید برای تمام ویژگی های این سرویس هزینه اشتراک بپردازند. کاربران می توانند آرشیو هزاران مسابقه، اطلاعات و اخبار مسابقات و رویدادهای ورزشی و چندین سری ویژه را در این سرویس مشاهده کنند.

محتوای این پلتفرم شامل مسابقات زنده فوتبال از لیگ های ملی سراسر جهان، آرشیو بازی ها، اسناد ورزشی و مرکز مسابقات برای دسترسی به نتایج و آمار مسابقات ورزشی خواهد بود. بخش Competition Center بخش جالب و تعاملی سرویس فیفا پلاس است که در آن کاربران می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند، مسابقات را پیش بینی کنند، به تیم مورد علاقه خود رای دهند و دانش خود را با تست و پاسخ دادن به سوالات ورزشی محک بزنند. طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، این سرویس تا پایان سال 2022، 40 هزار مسابقه زنده را با همکاری 100 نفر از اعضای فدراسیون پوشش خواهد داد و 29 هزار مسابقه مردان و 11 هزار مسابقه زنان را به صورت زنده پخش خواهد کرد.

فیفا از پلتفرم استریم خود با نام فیفا پلاس رونمایی کردهمچنین قرار است این پلتفرم اخبار روزانه را به 400 مرد و 65 زن ارائه کند. به گفته جانی اینفانتینو، رئیس فیفا، فیفا اولین فدراسیون ورزشی است که چنین پلتفرمی را با خدمات گسترده ای ارائه می کند. او ادعا می کند که این پلت فرم نشانه تغییر فرهنگی است و جذابیت و هیجان زیادی را برای طرفداران در سراسر جهان به ارمغان می آورد. لازم به ذکر است که فیفا پلاس شامل مسابقاتی از لیگ اروپا، سوپرلیگ دانمارک، لیگ فرتونا اسلواکی، مسابقات رده های سنی جوانان و بسیاری دیگر خواهد بود.

این پلتفرم امروز به پنج زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی و اسپانیایی راه اندازی شد. کره ای، ژاپنی، ایتالیایی، هندی و عربی نیز در چند ماه آینده به این پلتفرم اضافه خواهند شد. پلتفرم استریم فیفا پلاس، مستندهای ویژه، مجموعه های مستند درباره ستارگان فوتبال، برنامه های گفتگو و آرشیو کامل مسابقات را در اختیار کاربران قرار می دهد. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، فیفا پلاس تا پایان سال جاری بیش از 200 میلیون کاربر خواهد داشت. باید دید مصرف کنندگان و علاقه مندان به ورزش چگونه از این سرویس استقبال خواهند کرد.

منبع: Techcrunch

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا