قابلیت واترمارک دوربین در One UI 5.0 به گوشی‌های سامسونگ می‌آید

همانطور که به نظر می رسد در آپدیت One UI 5.0 باید ویژگی واترمارک به اپلیکیشن دوربین گوشی های سامسونگ اضافه شود.

در حال حاضر وقتی با بسیاری از گوشی های اندرویدی عکس می گیرید، مشاهده می کنید که واترمارک به گوشه تصویر اضافه شده است. سامسونگ نیز چند سال پیش این قابلیت را به گوشی های مقرون به صرفه و میان رده خود اضافه کرد، اما هرگز آن را در گوشی های پرچمدار این شرکت ندیده بودیم. اما به نظر می رسد که این اتفاق در One UI 5.0 رخ خواهد داد.

البته باید اشاره کنیم که سامسونگ چند سال پیش قابلیت افزودن واترمارک به تصاویر را اضافه کرد، اما در گوشی های پرچمدار این کار تنها از طریق اپلیکیشن ویرایشگر عکس و پس از ذخیره تصویر امکان پذیر است. با این حال، در رابط کاربری جدید، واترمارک به طور خودکار روی هر تصویر بلافاصله پس از ضبط قرار می گیرد.

در حالی که افزودن واترمارک قابلیتی نیست که تجربه کاربر را متحول کند، اما یکی از معدود ویژگی هایی است که انتظار می رود از گوشی های ارزان قیمت و میان رده به گوشی های پرچمدار راه پیدا کند. اتفاقی که معمولاً هرگز نمی بینیم اتفاق بیفتد.

واترمارک سامسونگ

البته این ویژگی جدید در One UI 5.0 کاملا قابل شخصی سازی خواهد بود. این بدان معنی است که می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید واترمارک ابتدا ظاهر شود یا خیر. اگر چنین است، حتی می توانید متن و محل قرارگیری آن را سفارشی کنید. جالب‌تر اینجاست که حتی می‌توانید نوع متن واترمارک را از لیست ارائه شده توسط سامسونگ انتخاب کنید.

همانطور که مشخص است، تمام گوشی های سامسونگ که واجد شرایط دریافت One UI 5.0 هستند، این ویژگی جدید را دریافت خواهند کرد. تلفن های مقرون به صرفه و گوشی های میان رده ای که قبلاً ویژگی فوق را دارند، ویژگی های سفارشی سازی جدید را دریافت خواهند کرد. البته عرضه این قابلیت در تمامی گوشی های سامسونگ در حال حاضر تنها یک شایعه است و باید منتظر باشیم تا ببینیم خود این شرکت چه خبرهایی در این زمینه منتشر می کند.

منبع: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا