قبل از خرید لپ‌تاپ به این 4 نکته توجه کنید

برای خرید لپ تاپ باید به نکات زیادی توجه کرد اما در این ویدیوی کوتاه تنها به 4 مورد از این نکات می پردازیم. با ما بمان.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

اگر گیمر هستید یا از برنامه‌هایی استفاده می‌کنید که به کارت گرافیک متکی هستند، لپ‌تاپ شما طبیعتاً باید گرافیک مجزا داشته باشد. همانطور که احتمالا می دانید، بسیاری از پردازنده ها از گرافیک یکپارچه استفاده می کنند که قدرت بسیار کمتری دارند. بنابراین اگر قدرت گرافیکی لپ تاپ برای شما بسیار مهم است، باید قبل از خرید لپ تاپ به این موضوع توجه کنید.

بسیاری از لپ تاپ های ارزان قیمت از مانیتورهای مبتنی بر HD استفاده می کنند. این در حالی است که چنین وضوحی بسیار پایین در نظر گرفته می شود. بنابراین رزولوشن مانیتور لپ تاپ شما باید حداقل Full HD باشد.

همانطور که احتمالا می دانید حافظه های SSD نقش مهمی در سرعت لپ تاپ ها دارند. بنابراین لپ تاپی که می خواهید بخرید یا باید از چنین حافظه ای استفاده کند یا اینکه بتوانید بدون مشکل چنین حافظه ای را به دستگاه اضافه کنید. برای افزودن SSD به برخی از لپ‌تاپ‌ها، باید با چالش‌هایی مانند حذف درایو نوری روبرو شوید، اما بسیاری از مدل‌ها یک محفظه برای این کار دارند و می‌توانید خودتان بدون نیاز به کمک این کار را انجام دهید.

عمر باتری لپ تاپ نیز بسیار مهم است. این مشکل به خصوص برای افرادی مانند دانش آموزان که نیاز به استفاده از لپ تاپ خود در مکان های مختلف دارند اهمیت بیشتری پیدا می کند.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا