قلم دیجیتال یا نمودار قرص؟ از ابزار مناسب برای کار استفاده کنید

بسیاری از افراد اخیراً از من درمورد تفاوت های تبلت های گرافیکی و قلم های دیجیتالی سوال کرده اند ، زیرا آنها خودشان اینقدر سخت خوانده اند و هنوز نمی دانند کدام یک از اهدافشان متناسب است. انتخاب ابزار مناسب برای کار ضروری است مگر اینکه بخواهید برای خودتان کار کنید – شما یک صفحه گسترده برای نوشتن نامه انتخاب نمی کنید یک قیاس بسیار اساسی است.

قلم های دیجیتالی نوآوری شگفت انگیز و ابزاری عالی برای نوشتن دستی یادداشت ها ، ضبط و رونویسی از سخنرانی ها ، جلسات و هر آنچه می خواهید هستند. از راه دور از رایانه شما کار می کند ، به این صورت است که صدا و نوشتن را روی حافظه داخل قلم ضبط می کند و بعد از آن داده ها در زمان دیگری به رایانه شما منتقل می شود.

این واقعیت که آنها دارای یک میکروفون و ضبط کننده بسیار حساس در داخل هستند ، باعث می شود که قلم خود را کوچک و در سمت سنگین استفاده کند. اما بسیار خوب کار می کند و حافظه باید در جایی ذخیره شود. ضبط صدا به راحتی با هر دسته از یادداشت های مکتوب هماهنگ می شود که به عنوان مثال به دانشجو ، وکالت یا نماینده املاک و مستغلات یک تماس کامل و بصری برای سخنرانی یا جلسه می دهد.

طعم های گران تر با برنامه های مورد نیاز برای عملکرد مورد نیاز شما کامل می شود – یادداشت های نوشتاری خود را بر روی متن نوشتاری کپی کنید. به اسم MyScribe نامگذاری شده است ، مدل های ارزان قیمت آن را شامل نمی شوند و مجبورید MyScribe را جداگانه خریداری کنید ، اصلاً سرد نیست ، اما خیلی گران نیست

هنوز برخی از موضوعات مرتبط با دست خط به عملکرد متن نوشتاری وجود دارد و مک من قطعاً با Livescrib من کار نمی کند ، فقط یخ می زند. با این حال ، ویندوز واقعا جادویی است ، و تا زمانی که نوشتن حتی در امتداد خطوط معقول باشد ، بدون تصحیح خطاها بسیار کار می کند. به هر حال ، تکنیک قلم دیجیتال نوشتن با یا انجام گرافیک نیست – گرافیک ساده خطی ، نمودارها و نقشه های ذهن بله ، اما گرافیکی پیچیده و ویرایش عکس نیست.

تابلوهای گرافیکی با این تفاوت که دارای سکوی 6 x 6 و بالاتر هستند و در صورت داشتن مدل بی سیم باید به رایانه متصل شوند یا حداقل به اندازه کافی نزدیک باشند. صفحه با یک قلم دیجیتالی بی سیم است که شما برای نوشتن و ترسیم بطور طبیعی روی تخته همانطور که می خواهید روی کاغذ باشد همراه است. بیشتر آنها با یک بسته گرافیکی همراه هستند و بیشتر آنها با بیشتر برنامه های گرافیکی موجود از جمله Gimp رایگان و موارد دیگر کار می کنند.

در تجربه خودم با هر مارک و مدل متفاوت ، از جمله ارزان تر ، فناوری تشخیص دست خط واقعا بسیار خوب است. “آموزش” باید روی فیلمنامه شما یا در صورت نوشتن صورت گیرد ، پس از آن خطاها نادر است. قلم با تلاش کمی اضافی به درون صفحه می خورد – این مورد در مورد قلم های دیجیتال نیست که می تواند فشار کمی برای نتایج به دست آورد ، که تمایل دارد با استفاده طولانی مدت درد شما را آزار دهد.

با استفاده از رایانه لوحی گرافیکی ، قلم داده ای در اختیار ندارد ، بنابراین به همان اندازه یک قلم معمولی برای استفاده ، کوچک و سبک است. مدل های گرانتر با گرانول های حساس به فشار به منظور ترسیم و رنگ آمیزی طبیعی به بازار عرضه می شوند ، اما این تاثیری بر عملکرد دست نویس ندارد. در مورد کیفیت عملکردهای گرافیکی نیز شکی نیست ، آنها فوق العاده هستند و خلاقیت را در هرکسی که به آنها فرصتی ایجاد کند ، تشویق می کنند.

تبلت های مناسب برای بودجه مانند Genius Mousepen 8×6 برای سرگرمی کودکان بدون درهم و برهم عالی است ، در حالی که قلم دیجیتال ابزاری عالی است و برای بازی با کودکان مناسب نیست.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا