قیمت مدل جهانی مچ‌بند شیائومی می بند 7 فاش شد

شیائومی اخیراً از جدیدترین دستبند خود با نام می 7 رونمایی کرد و اگرچه این محصول در ابتدا در بازار چین عرضه می شد، اما به زودی وارد بازار جهانی خواهد شد. در همین راستا اخیراً موفق شدیم به قیمت مدل جهانی Band 7 برسیم.

Mband 7 در حال حاضر بهترین مچ هوشمند شیائومی است، با پشتیبانی از 120 حالت مختلف ورزشی، نمایشگر AOD بزرگتر و با کیفیت بالاتر (همیشه نمایشگر)، نظارت مداوم بر اکسیژن خون و یکی از مورد انتظارترین مچ دست در بازار جهانی.

بازار جهانی را می گوییم زیرا مه 7 در حال حاضر برای خرید در بازار چین موجود است، اما شرکت چینی هنوز برنامه ای برای عرضه آن در بازارهای دیگر اعلام نکرده است. به نظر می رسد این اتفاق خیلی زود رخ می دهد، اما ما دقیقا نمی دانیم چه زمانی. اما خوشبختانه به لطف یکی از مطلعین توانستیم از قیمت مدل جهانی بند 7 مطلع شویم.

افشاگر معروف SnoopyTech ادعا می کند که شیائومی می خواهد Band 7 را با قیمت 50 تا 60 یورو در بازار اروپا بفروشد. این تا زمانی که می باند 6 سال پیش به قیمت 45 یورو فروخته شد. افزایش قیمت 5 یورویی را می توان تا حدودی منطقی دانست چرا که ماده 7 نسبت به نسل قبل حداقل روی کاغذ پیشرفت زیادی داشته است.

اما یک نکته بسیار مهم برای حرفه ای این منکر وجود دارد که نمی توان آن را نادیده گرفت. نمی دانیم چرا یک مدل از این محصول باید 50 و مدل دیگر 60 یورو قیمت داشته باشد. شاید این 10 یورو اضافی برای مدل مجهز به NFC پرداخت شود و شاید هم اصلا نباشد و شرکت چینی بخواهد مدل جدیدتر و قدرتمندتری را با این قیمت در بازار جهانی عرضه کند.

قبلاً شنیده بودیم که شیائومی روی Mi 7 Pro کار می کند. نمی دانیم این محصول به صورت رسمی عرضه می شود یا خیر، زیرا هنوز ارائه نشده و تنها یک خبر در مورد آن وجود دارد. اما این احتمال وجود دارد که شیائومی با عرضه مدل جهانی Mi 7 برای ما سورپرایز بزرگی باشد و Mi 7 7 Pro را با امکانات بیشتر و قیمت 60 یورو روانه بازار کند.

با این حال هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی می افتد. شاید این 50 تا 60 یورو محدوده قیمتی باشد که خود SnoopyTech از یکی از آنها مطمئن نیست. یعنی دقیقا نمی داند بند 7 با چه قیمتی وارد بازار می شود. اما با توجه به اینکه او از حرف اضافه «الی» به جای «یا» استفاده کرده است، به نظر می رسد مدل دیگری وجود داشته باشد. بنابراین ما نمی توانیم با اطمینان صحبت کنیم.

منبع: GSMArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا