لاجیتک از ماوس‌های گیمینگ سری G502 X رونمایی کرد

در سال 2014، لاجیتک اولین نسل از ماوس های گیمینگ را با نام G502 معرفی کرد و در طول سال ها مدل های مختلفی از این خانواده وارد بازار شده است. حالا پس از گذشت سال ها، لاجیتک تغییرات قابل توجهی در طراحی این خانواده ایجاد کرده است و ساعاتی پیش سه مدل به عنوان اعضای سری G502 X رسما معرفی شدند.

یکی از مهم ترین ویژگی های این ماوس ها استفاده از سوئیچ های هیبریدی به نام Lightforce است که سرعت و قابلیت اطمینان بالای سوئیچ های نوری را با حس خوب و جذابیت سوئیچ های مکانیکی ترکیب می کند. اساساً، این موس‌ها حس مدل‌های مکانیکی را ارائه می‌کنند، اما تمام مزایای ماوس‌های نوری را در خود دارند.

حساسیت هر سه ماوس سری G502 X به حداکثر 25000 DPI می رسد. مدل پایین رده این خانواده سیمی بوده و تنها 89 گرم وزن دارد که نسبت به نسل قبلی 32 گرم سبکتر است. دو مدل دیگر بی سیم هستند که G502 X Lightspeed و G502 X Plus نام دارند.

مدل پلاس نیز از نورپردازی RGB استفاده می کند. البته مدل بدون روشنایی با هر بار شارژ می تواند بیش از 140 ساعت کار کند، اما اگر روشنایی مدل پلاس را فعال کنید، می توانید حدود 37 ساعت از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که در صورت استفاده از ماوس پدهای مخصوص لاجیتک، می توانید این موس ها را به صورت بی سیم شارژ کنید که در این صورت دیگر نیازی به شارژ مجدد آنها نخواهید بود.

مدل ارزان قیمت همراه با کابل با قیمت 80 دلار وارد بازار می شود و برای خرید مدل های بی سیم بدون و با نور RGB باید به ترتیب 140 و 160 دلار بپردازید.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا