لایوهای اینستاگرام از این به بعد می‌توانند مدیر کمکی داشته باشند

پلتفرم محبوب اینستاگرام در ادامه روند افزودن قابلیت های جدید، این بار از اضافه شدن قابلیتی خبر داد که برای تولیدکنندگان محتوا بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. یکی از راحت‌ترین راه‌های ارتباط در اینستاگرام، اجرای پخش زنده است. قابلیت جدیدی که اینستاگرام به بخش لایو پلتفرم خود اضافه کرده است، استفاده از مدیر مدیر است. به طور مشابه، کاربران می توانند کاربر دیگری را به عنوان دستیار پخش زنده انتخاب کنند که می تواند نظرات را به سایر کاربران گزارش دهد، آنها را ببندد و حتی کاربران مزاحم را از پخش زنده حذف کند.

سازندگان محتوا می توانند با کلیک بر روی منوی نوار نظرات، کاربر مورد نظر را به عنوان دستیار زنده انتخاب کنند. در این راستا می توانند فرد خاصی را جستجو کنند یا از لیست ارائه شده توسط اینستاگرام کاربری را انتخاب کنند. مدیران این شرکت توانایی یک دستیار مدیر را برای کمک به سازندگان محتوا اضافه کردند تا بتوانند با فالوورهای خود تعامل دقیق تری داشته باشند و با کاربران زنده مزاحم درگیر نشوند.

لایوهای اینستاگرام از این به بعد می‌توانند مدیر کمکی داشته باشند

لازم به ذکر است که این قابلیت جدید اینستاگرام از اپلیکیشن Twitch الگوبرداری شده است که کاربران آن مدت هاست از آن استفاده می کنند. علاوه بر این پلتفرم محبوب اینستاگرام سال گذشته با افزودن امکانات جدید و بسیار کاربردی به اپلیکیشن خود توانست تعداد مخاطبین خود را افزایش دهد و امسال نیز این شرکت قصد دارد با ارائه امکانات راحت تری به روند خوب خود ادامه دهد.

در همین راستا، این اپلیکیشن اخیرا از اضافه شدن قابلیت تعبیه حساب کاربری به پلتفرم خود خبر داده است. با قابلیت جاسازی حساب، کاربران می توانند کپی های کوچکی از پروفایل های خود را در وب سایت ها قرار دهند. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می دهد تا پروفایل های اینستاگرام خود را در صفحات وب مانند وبلاگ ها و کاربرگ های خود ادغام کنند. غول رسانه های اجتماعی می گوید این ویژگی در حال حاضر فقط در ایالات متحده در دسترس است، اما به زودی در دسترس کاربران سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

لایوهای اینستاگرام از این به بعد می‌توانند مدیر کمکی داشته باشند

یکی دیگر از ویژگی های جدید اضافه شده به این پلتفرم محبوب، پسند شخصی استوری ها است. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که با لمس نماد قلب، استوری های فالوورهای خود را مستقیماً لایک کنند. پیش از این، کاربران تنها با ارسال ایموجی می توانستند به استوری ها پاسخ دهند. با افزودن این ویژگی به اینستاگرام، کاربران هنگام تماشای استوری، نماد قلب بین جایی که پیام در پیام فوری نوشته شده است و نماد هواپیمای کاغذی کوچک را در هنگام تماشای استوری مشاهده می‌کنند که می‌توانند به آن پاسخ دهند و با ضربه زدن روی آن استوری را لایک کنند.

این شرکت همچنین اخیراً اعلام کرد که تیم اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که برنامه زنده آینده را به کاربر نشان می دهد. آدام مصری در ویدئویی که در صفحه توییتر خود منتشر کرد، ویژگی جدید را توضیح داد و خاطرنشان کرد که کاربران اکنون می توانند از یک بنر ویژه در حساب خود استفاده کنند تا به دیگران اطلاع دهند که قصد دارند یک جلسه زنده را میزبانی کنند. فالوورها همچنین می توانند با انتخاب این بنر مشترک شوند تا قبل از شروع زنده یادآوری شود.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا