لبه در مقابل نور پس زمینه

بسیاری از مردم در حال مرگ هستند که تلویزیون های LED زیبا را روی دیوارهای خود آویزان می کنند. آنها نمی دانستند که انواع مختلفی از چراغ های LED وجود دارد. این دو نوع تلویزیون دارای نور پس زمینه و نور پس زمینه هستند. آنها اصول یکسانی دارند ؛ تنها تفاوت در نحوه قرارگیری نور پس زمینه در کنار پنل LCD است.

نور پس زمینه ، یا گاهی اوقات مجموعه ای کامل نامیده می شود ، نوعی لامپ LED است که چراغ ها در پشت پنل LCD پخش می شوند. این نوع به دلیل روشن و خاموش کردن چراغهای LED به طور مستقل روشن و خاموش است تا تاریکی عمیق را که توسط تلویزیون های پلاسما داده می شود و روشنایی بالایی را که توسط تلویزیون های LCD ارائه می شود ، ایجاد کند. در این روش ، کنتراست بالا و پویا حاصل می شود که تصویری واقع گرایانه می بخشد. دیودها در این فن آوری بسیار مفید هستند زیرا آنها نیمه هادی هستند که هنگام روشن و خاموش می توانند به سرعت واکنش نشان دهند. این خاصیتی است که LED ها از آن برخوردار نیستند که HDTV های دیگر فاقد آن باشند.

Edge-lit نوع تلویزیون است که در آن چراغ های LED در امتداد طرفین پنل قرار می گیرند. به همین دلیل تلویزیونهای LED می توانند به اندازه یک اینچ باریک باشند زیرا پنل ها لازم نیست مستقیم در قسمت عقب باشند. این یک نمای بیرونی بسیار زیبا می دهد که می تواند بسیار زیبا باشد که بسیاری از مردم عاشق آن هستند. تلویزیون های دارای نور کم نیز دارای سبکی هستند که باعث می شود دیوارها به راحتی آویزان شوند. امروزه ، تلویزیون های روشنایی همچنین قادر به کمبود محلی هستند تا نسبت کنتراست بالاتر را نسبت به طراحی های قدیمی ارائه دهند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا