مارک زاکربرگ: اینستاگرام به‌زودی میزبان NFT خواهد بود

به گفته منابع موثق، مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، اعلام کرد که اینستاگرام به زودی میزبان NFT خواهد بود. وی اطلاعات زیادی در این زمینه ارائه نکرد، اما به نظر می رسد در این پلتفرم محبوب کاربران به زودی بتوانند NFT خود را به نمایش بگذارند و همچنین در این محیط به خرید و فروش NFT بپردازند.

در ماه های اخیر شایعات مختلفی در مورد تصمیم متا برای اضافه کردن NFT به اینستاگرام منتشر شده است. اواخر سال گذشته، آدام موزری، مدیر عامل اینستاگرام اشاره کرد که یک تیم حرفه ای بر روی افزودن NFT به شبکه اجتماعی تمرکز کرده اند تا کاربران بتوانند NFT را در عکس پروفایل خود نمایش دهند و حتی NFT را ایجاد و بفروشند. تعدادی از مدیران متا نیز ابراز علاقه کرده اند که امکان NFT را به پلتفرم های خود اضافه کنند.

مارک زاکربرگ: اینستاگرام به‌زودی میزبان NFT خواهد بود

اگرچه شایعات زیادی در این مورد منتشر شده است، اما هنوز مشخص نیست NFT دقیقا چگونه در اینستاگرام حضور خواهد داشت. مارک زاکربرگ قبلاً در مورد NFT و Metawares صحبت می کند و اشاره می کند که این دامنه ها می توانند بر دنیای دیجیتال تسلط داشته باشند. در حال حاضر، به نظر می رسد که او NFT را به عنوان اشیاء دیجیتالی در نظر می گیرد. وی افزود: امیدوارم لباس هایی که آواتارهای متاویری شما می پوشند فرمت NFT باشد تا بتوانید در موقعیت های مختلف از آنها استفاده کنید.

اگرچه گزارش شده است که تیم هایی در فیس بوک و اینستاگرام در حال کار بر روی یکپارچه سازی NFT هستند، اما هنوز مشخص نیست که این شرکت دقیقاً چه برنامه هایی را در این زمینه دنبال می کند. همانطور که می دانید، فیس بوک ماه ها پیش نام شرکت خود را به Meta تغییر داد تا تمرکز خود را بر روی دنیای متاوار بگذارد. باید دید ایده های این شرکت بزرگ فناوری در حوزه متاوارز کجا خواهد بود.

علاوه بر این پلتفرم محبوب اینستاگرام سال گذشته با افزودن امکانات جدید و بسیار کاربردی به اپلیکیشن خود توانست تعداد مخاطبین خود را افزایش دهد و امسال نیز این شرکت قصد دارد با ارائه امکانات راحت تری به روند خوب خود ادامه دهد. در همین راستا، اینستاگرام اخیراً از انتشار قابلیت بسیار مفیدی خبر داده است که به کاربران امکان می دهد پست ها، لایک ها و نظرات اکانت خود را به صورت گروهی حذف کنند.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، این پلتفرم محبوب با راه اندازی قابلیتی جدید به کاربران این امکان را می دهد که نظرات و پست های خود را به صورت انبوه حذف کنند و همچنین تعاملات و فعالیت های گذشته را در حساب کاربری شما مشاهده کنند.

مارک زاکربرگ: اینستاگرام به‌زودی میزبان NFT خواهد بود

این شرکت اخیراً اعلام کرده است که تیم اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که برنامه زنده آینده را به کاربر نشان می دهد. آدام مصری، مدیر اینستاگرام، در ویدئویی که در صفحه توییتر خود منتشر کرد، این ویژگی جدید را توضیح داد و خاطرنشان کرد که کاربران اکنون می توانند از یک بنر ویژه در حساب کاربری خود استفاده کنند تا دیگران از برنامه ریزی یک جلسه زنده مطلع شوند. فالوورها همچنین می توانند با انتخاب این بنر مشترک شوند تا قبل از شروع زنده به آنها یادآوری شود.

این شبکه اجتماعی محبوب همچنین اعلام کرد که در حال آزمایش امکان نمایش عمودی استوری با گروه کوچکی از کاربران است. باید دید در روزهای آینده چه ویژگی های مهم و مفید دیگری در اختیار کاربران پرشمار این پلتفرم محبوب قرار خواهد گرفت.

منبع: Techcrunch

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا