مار سیاه سیاه

Black Snake Moan فیلمی در سال 2006 به کارگردانی و نویسندگی کریگ Brewer است. فیلمبرداری در استنتون ، تنسی با بازی ساموئل ال جکسون ، کریستینا ریچی و جاستین تیمبرلیک آغاز می شود. این طرح ، طبق گفته Brewer ، آزادانه براساس رمان جورج الیوت در سال 1861 “Silas Marner” ساخته شده است.

در این فیلم ساموئل جکسون نقشی به نام لازاروس ، گیتاریست سابق بلوز و كشاورز مذهبی بازی می كند كه از شخصیت كریستینا ریچی مراقبت می كند ، ری پس از ضرب و شتم و در طول راه امتناع از دوست پسرش رونی (با بازی دوست تیمبرلیك) جیل ، در حالی كه رونی با گارد ملی در تنسی ارسال می شود. لازاروس سعی می کند به ری ، دوستدار مواد مخدر و دلسوز کمک کند ، از شر راه های گناه آور خود خلاص شود. سرانجام ، بعد از اینكه لازاروس از طریق سلسله حوادث فهمید كه ری كنترل ندارد ، تصمیم گرفت او را رها كند ، اما او همچنان آرزو كرد. در نهایت ، رونی برمی گردد و از طریق یک سری دروغ هایی که جیل به او گفته است ، رونی فکر می کند که ری او را تقلب می کند. در پایان فیلم ، توسط رونی و ری مشخص شد که آنها در کنار هم بهتر هستند و موافق ازدواج هستند.

این فیلم بررسی های مختصر را دریافت کرد. به عنوان مثال ، مجموعه محبوب فیلم بررسی Rotten Tom گواته ، براساس مجموع 150 بررسی ، 65 درصد رتبه جدیدی را به این فیلم داده است ، با میانگین امتیاز 10 از 6.3. کوین اسمیت که برای راجر ابرت در فیلم “Ebert & Roeper” کار کرده است ، گفت: این فیلم یکی از بهترین فیلم های سال است. او بازیگری جکسون و ریچی را ستود. در حال حرکت ، همه بررسی ها خوب نبودند. مت گلسبی از Film4 تنها پنج فیلم را به این فیلم بخشید و یکی از این فیلم ها گفت: “این کثیف تحت فشار پخته شده است.” وی همچنین به دلیل ترسیم خشونت جنسی از سوی بسیاری از فعالان فمینیستی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا