مایکروسافت قابلیت‌های جدید و جذابی را به اپلیکیشن Outlook اضافه می‌کند

مایکروسافت اعلام کرده است که اپلیکیشن های ویندوز، اندروید و آی او اس اوت لوک به زودی با بسیاری از ویژگی های جالب به روز خواهند شد. از ساده‌سازی فرآیند تنظیم ایمیل گرفته تا افزودن دستیار صوتی، باید تغییراتی در برنامه ایجاد شود.

Microsoft Outlook مانند جی میل یک برنامه مدیریت ایمیل با ویژگی های مختلف است. اما برای بهبود تجربه کاربری، مایکروسافت دیروز اعلام کرد که ویژگی های جالبی به آن اضافه خواهد شد. به عنوان مثال، فرآیند افزودن ایمیل از رایانه به تلفن در حال حاضر بسیار ساده تر شده است. به این ترتیب کاربر تنها با اسکن کد QR روی کامپیوتر می تواند تمامی اطلاعات گوشی را در اختیار داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های جدید، پاسخ های پیشنهادی بر اساس متن ایمیل است. برای مثال، اگر شخصی در یکی از ایمیل‌ها از شما درباره زمان جلسه سؤال کند، Outlook پیشنهاد می‌کند که زمان و تاریخ جلسه را با استفاده از تقویم برای مخاطب شما ارسال کند.

برنامه Outlook برای iOS

در نسخه اندروید کاربر حتی می تواند مشخص کند که پس از دریافت ایمیل چه کاری انجام دهد و آن را در نوار اعلان نشان دهد. مواردی مانند آرشیو کردن ایمیل، حذف آن، علامت گذاری آن به عنوان پیام خوانده شده و مواردی از این قبیل.

برنامه Outlook برای اندروید

مایکروسافت برای سهولت در استفاده و پیمایش برنامه، یک دستیار صوتی اضافه کرده است تا کاربران بتوانند ایمیل بنویسند، یک رویداد را برنامه ریزی کنند، از طریق برنامه تیم با مخاطبین تماس بگیرند و فایل ها را جستجو کنند. این قابلیت تا یک ماه دیگر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

دستیار صوتی Outlook

علاوه بر این، تقویم Outlook با پیش بینی آب و هوا به روز شده است تا کاربران بتوانند روز و ساعت خود را با اطلاعات بیشتر تنظیم کنند.

تقویم چشم انداز

ویژگی هایی مانند ویرایش متن، خواندن متن و حدس زدن کلمات باید به نسخه ویندوز Outlook اضافه شود. تشخیص کلمه قابلیتی است که مدت هاست در جیمیل وجود دارد و به گونه ای استفاده می شود که با تایپ بخشی از متن، برنامه قسمت دیگری را حدس زده و آن را ضعیف نشان می دهد.

کلمات Outlook را حدس بزنید

در ماه آینده، کاربران می توانند این ویژگی ها را در کنار سایر ویژگی های Outlook دریافت کنند.

منبع: GSMArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا