مبانی SEO: محتوای خود را بهبود بخشید

اگر به صورت آنلاین مشاغل خود را تبلیغ می کنید ، باید درک اساسی از SEO یا SEO داشته باشید. SEO به شما اجازه می دهد تا وب سایت شما از لحاظ استراتژیکی قرار بگیرد تا افراد در فرآیند خرید بتوانند در جستجوی محصولات و خدمات خاص ، سایت شما را ببینند.

بسیاری از شیوه های SEO وجود دارد که می تواند به وب سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجوگر کمک کند. این شیوه ها شامل استفاده از بک لینک ها و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی طراحی شده برای کمک به افزایش ترافیک در وب سایت شما است. با این حال ، بهترین شیوه های سئو که می توانید به تنهایی کار کنید بهبود محتوای وب سایت شما است. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

ارائه مطالب با کیفیت بالا. افرادی که به دنبال محصولات و خدمات در اینترنت می گردند ، وقت خود را صرف خواندن مطالب در وب سایت ها می کنند. هنگامی که کسی محتوای وب سایت شما را بسیار جالب پیدا و دوست دارد ، ممکن است در وب سایت خود به آن مراجعه کند. وقتی این اتفاق بیفتد ، محتوای شما و همچنین وب سایت شما تبلیغات رایگان دریافت می کنند. ایجاد محتوا مفید و مفید برای افراد ، به احتمال زیاد درمورد آنچه وب سایت شما ارائه می دهد ، مورد علاقه آنها قرار خواهد گرفت. این افراد احتمالاً افراد دیگر را نیز به خواندن مطالب شما راهنمایی می كنند. این واژگان در محتوای وب سایت شما همان چیزی است که باعث می شود وب سایت شما در نتایج موتور جستجو رتبه برتر داشته باشد.

محتوای منحصر به فرد و به روز شده ایجاد کنید. هنگامی که وب سایت خود را با مطالب تازه و منحصر به فرد و مفید برای افراد به روز می کنید ، بازدید کننده های زیادی برای بازگشت به سایت خود خواهید داشت. با به روزرسانی وب سایت خود با محتوای موجود ، تعداد بازدیدهایی که سایت شما دریافت می کند نیز افزایش می یابد. با این حال ، از ارسال مجدد مطالب قبلاً به روز شده در وب سایت های دیگر باید خودداری شود. اگر می خواهید محتوایی را که از قبل در وب سایت شما قرار دارد ، قرار دهید ، باید به نویسنده اصلی آن محتوا اعتبار بدهید یا به خاطر محتوای سرقت شده هزینه ای به شما تعلق می گیرد. نویسندگان بسیاری وجود دارند که اجازه می دهند محتوای آنها در وبلاگ های دیگر منتشر شود ، مادامی که به آنها اعتبار داده شود.

نوشتن مطالب با خواندن آسان. هنگامی که محتوا را در وب سایت خود قرار می دهید ، باید انتظار داشته باشید که وب سایت شما از افرادی که سطح درک متفاوتی دارند بازدید کند. محتوای وب سایت شما به راحتی قابل خواندن است. اگر می توانید ، هنگام توصیف آنچه محصول شما انجام می دهد ، از اصطلاحات فنی استفاده نکنید ، زیرا همه افرادی که به وب سایت شما مراجعه می کنند ، شرایط فنی را درک نخواهند کرد. می توانید مطالب متفاوتی داشته باشید که نیاز بازدید کنندگان مختلف را برآورده کند. به عنوان مثال ، شما می توانید برای انواع مختلف بازدید کننده محتوای بسیار فنی و “محتوای شخص عادی” داشته باشید.

برای افرادی که برای موتورهای جستجو نیستند محتوا ایجاد کنید. موتور جستجو قرار است وب سایت را بر اساس كلمات كلیدی یا اصطلاحات كلیدواژه مورد استفاده در محتوا رتبه دهد. با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که محتوای وب سایت شما مخصوص افراد است و نه برای موتورهای جستجو. گنجاندن کلمات کلیدی غیر ضروری در مقاله ممکن است موتورهای جستجوگر باعث افزایش رتبه شما شود ، اما افرادی را که مطالب شما را می خوانند اذیت می کند.

به یاد داشته باشید که کیفیت محتوای وب سایت شما واقعاً ابزاری مناسب برای SEO است که باعث افزایش رتبه موتور جستجوی وب سایت شما می شود.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا