مرور شخص ثالث مستقل Tomboy Tools!

با داشتن یک رویای پرشور برای فراهم کردن فرصت آموزش عملی ، ابزارهای با کیفیت و یک روش سرگرم کننده برای کسب درآمد از خانه ، 3 زن بسیار ماهر متعهد به انجام پروژه های خودتان ، ابزارهای Tomboy را در سال 2000 راه اندازی کردند. شروع با یک متر مربع 1000 متر مربع تاسیسات پا در دنور کلرادو ، مرکز ابزار Tomboy Tools با گسترش در کانادا و انگلستان به 13000 فوت مربع رشد کرده است.

مأموریت آنها توانمند سازی زنان و اعتماد به نفس آنها برای انجام پروژه های خود با استفاده از ابزارهای با کیفیت بالا که برای دست زنان طراحی شده و فرصت ایجاد یک تجارت در این روند است. شعار ابزارهای Tomboy یادگیری ، آموزش و ساختن است. مهارت های مورد نیاز را بیاموزید. مهارت ها را به زنان دیگر بیاموزید. ما با توانمند سازی نسل های آینده از بنیادی که مادران و مادربزرگ ها ساخته اند ، برای همیشه می سازیم.

در سال 2002 ، آنها عاقلانه از مدل کسب و کار مهمانی در خانه وام گرفتند و نسخه خود را از یک مهمانی خانگی که “حزب مهمانی” نامیدند راه اندازی کردند. هدف Tool Party گردآوری زنان در یک محیط راحت و غیر تهدیدآمیز است که می خواهند بیاموزند چگونه پروژه های خود را انجام دهند و فرصت ساخت ابزارهای Tomboy را به آنها معرفی کنند.

برخی از مهارت های آموزش داده شده در Tool Party شامل موارد زیر است:

دانش ابزار اصلی

استفاده مناسب از ابزار دستی و برقی

روش های طراحی

نصب کاشی

تعمیر دیوار خشک

روش های لوله کشی

نصب دکوراسیون منزل

شروع کار با فرصت فروش مستقیم MLM Tomboy با کیت شماره 1 Pink Starter با قیمتی در حدود 160.00 دلار (به علاوه حمل و نقل و حمل و نقل) ارزان است. این مجموعه شامل ابزارهایی برای میزبانی ابزار مهمانی شما و اطلاعاتی است که می توانید در فرصت های Tomboy Tools برای جذب افراد استفاده کنید. برخی از مزایای فرصت های MLM فرصت های Tomboy Tools عبارتند از:

30٪ کمیسیون مشاوره فعال از روز اول

حداکثر 10٪ پاداش رانندگی به طور بی پایان پرداخت می شود

کمیسیون های ماهانه تا 20٪

جایزه آموزش

ابزار رایگان یا گزینه خرید ابزار با 50٪ تخفیف

سفر انگیزشی به کنفرانس Tomboy Tools در دنور

سفرهای برنده (کنکون ، مکزیک 2009)

امکان پس گرفتن سرمایه خود با یک طرف

مانند اکثر شرکتهای پیشرفته MLM ، ابزارهای Tomboy Tools ماهانه یک خبرنامه حاوی کلمات الهام از بنیانگذار / مدیر عامل شرکت جانت رکتو ، پیشنهادات ویژه ابزار ماهانه ، نحوه ارائه مشاوره و آخرین اطلاعات شرکت به مشتریان و مشاوران خود ارائه می دهند. در خبرنامه اخیر خود ، Tomboy Tools در ماه های آینده اعلام کرد که یک وب سایت جدید را اجرا خواهد کرد که برای شرکای تجاری MLM بسیار مفید خواهد بود. این سایت شامل موارد زیر است:

ابزار مدیریت مشاغل پشت دفتر

ترتیب قرار دادن

مدیریت اطلاعات مشتری

ابزارهای رسانه های اجتماعی

کاتالوگ محصولات دیجیتال

ابزار Tomboy نه تنها علاقه مند به توانمندسازی مردم است ، بلکه آنها همچنین علاقه مند به حمایت از موسسات خیریه زیر هستند:

اسپانسر رسمی پیاده روی Avon برای سرطان پستان

برای هر فروش چکش صورتی ، مبلغ 7.00 دلار به بنیاد سرطان پستان Susan G. Komen کمک مالی می شود

Habitat for Humanity (شناخته شده است که زنان متحد می شوند و خانه های خود را می سازند)

پیشاهنگان دختر آمریکا

هرکسی که به دنبال فرصت های شغلی حق امتیاز است ، باید ابزار Tomboy را به طور جدی در نظر بگیرد. آنها به وضوح خود را در بازار طاقچه ثابت کرده اند. حتی با داشتن یک اقتصاد ناپایدار ، آنها توانایی دستیابی به رشد چشمگیر در سالهای آینده را دارند. گزارش اخیر مرکز مشترک مطالعات مسکن دانشگاه هاروارد نشان می دهد که صاحبان خانه قصد دارند در خانه های خود و با گذراندن حرفه ای ها در هر زمان ممکن سرمایه گذاری کنند و خودشان کار را انجام دهند.

با این حال ، یک اشکال بزرگ وجود دارد که مانند اکثر شرکتهای MLM ، مدرسه قدیمی بازاریابی امروزه نیز تدریس می شود ، مانند “لیست همه کسانی که می شناسید”. مشکل تکنیک ساخت لیست که در نهایت با آن ارتباط برقرار نکردید و دیدید که وقت خود را برای تعقیب افراد هدر می دهید.

بهترین استراتژی بازاریابی که امروزه از آن استفاده می شود ، شما را قادر می سازد بدون ایجاد لیست ، آزار و اذیت دوستان و خانواده خود و یا برقراری تماس سرد ، افراد را به سمت فرصت خود جذب کنید. برای کشف موارد بیشتر ، روی پیوند زیر کلیک کنید:

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا