مشاغل برای کانال 2020: 5 نکته برای دریافت شغل به عنوان یک جنایتکار

اگر محکوم شوید ممکن است پیدا کردن شغل دشوار باشد. جامعه ما دوست ندارد کمک کند مجرمان در مسیر برگشت قرار بگیرند. بیشتر کارفرمایان تمایلی به نگاه کردن به افرادی با سابقه کیفری ندارند. در اینجا مواردی وجود دارد که اگر سابقه کیفری داشته باشید و می خواهید منصوب شوید ، می توانید انجام دهید.

5 نکته برای به دست آوردن شغل با یک جنایت

1. تحقیق خود را انجام دهید

در طول مصاحبه چیزی از پیشینه خود از کارفرما پنهان نکنید. اگر پیشینه را بررسی کنند و متوجه شوند که شما دروغ گفته اید ، بعید است که شما را استخدام کنند. اگر آنها از شما چیزی در مورد پیشینه شما می پرسند ، باید صادق باشید و موقعیت خود را توضیح دهید.

2. از افراد غیر مبتدی دور بمانید

برخی از شرکت ها کارمندان با جنایت کار نمی کنند. بنابراین ، دیگر نیازی به اتلاف وقت ارزشمند خود برای این کارفرمایان نیست. به عبارت دیگر ، شما باید برای شغلهایی اقدام کنید که فکر می کنید برای شما مناسب است. این به شما در افزایش بهره وری در جستجوی شغل کمک می کند.

دولت به برخی سازمانها دستور داده است كه برخی از مجرمان سابق را استخدام كنند. بنابراین ، باید در این سازمان ها جستجو کنید. آنها احتمالاً بدون در نظر گرفتن پیشینه شما ، شما را استخدام می کنند. در عوض ، این سازمان ها معافیت مالیاتی از دولت دریافت می کنند.

در درجه اول ، این کاهش مالیات در دوازده ماه اول پس از آزادی محکوم کننده صادر می شود. بنابراین ، پس از آزادی ، نباید در جستجوی این سازمان ها وقت خود را تلف کنید.

صرف نظر از این ، مشاغل کوچک در منطقه شما ممکن است بیش از سازمانهای بزرگ از جنایتکاران سابق استقبال کنند. اغلب اوقات ، شرکت های بزرگ هنگام استخدام کارمندان جدید ، باید رویه ها و مراحل سختی را دنبال کنند.

3. کمک بگیرید

به عنوان یک جنایتکار سابق ، ممکن است شما بخواهید به تنهایی به دنبال کار نگردید. بهتر است با سازمانی همکاری کنید که بتواند به شما کمک کند. به عنوان مثال ، می توانید با مرکز توسعه نیروی انسانی تماس بگیرید. علاوه بر این ، می توانید با مراکز خدمات اجتماعی تماس بگیرید تا ببینید که آیا آنها می توانند کمک کنند.

4- تجارت خود را شروع کنید

اگر مهارت شغلی دارید ، می توانید به جای کار کردن با شخص دیگری ، تجارت خود را شروع کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید مشاور یا آزاد شوید. هیچ کس شما را از شروع کار کوچک خود باز نمی دارد.

پیشینه شما مانعی برای موفقیت شما نخواهد بود. بعلاوه ، مشتریان فقط به دلیل داشتن مجرمیت ثبت شده از شما خرید نخواهند کرد.

5. مستقل آنلاین

Freelancing آنلاین یک روش عالی برای کسب یک تن پول است. بسته به مهارت های خود می توانید انواع کارها را بصورت آنلاین انجام دهید. با این حال ، شما باید از کلاهبرداری در اینترنت آگاه باشید. بدست آوردن شغل برای پرداخت شغل ، ایده خوبی نیست.

در حالت ایده آل ، شما ممکن است بخواهید پروفایل های جالبی را در سیستم عامل های مستقل و سایتهای مناقصه معتبر ایجاد کنید. این سایتها نیازی به گفتن درباره پیشینه خود ندارند. میلیون ها نفر مهارت های خود را در این سیستم عامل ها به مشتریان بین المللی خود ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، اگر شما یک بازاریاب آنلاین ، نویسنده ، متخصص سئو یا محقق هستید ، وب سایت های مستقلی می توانند برای حساب شما کار کنند. به راحتی می توانید استخدام کارمندان جنایی وقتی متخصص هستید و می دانید چه می خواهید.

بنابراین ، در اینجا نکاتی وجود دارد که می تواند به شما در رسیدن به اولین شغل خود به عنوان یک جنایتکار سابق کمک کند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا