مشکل نمایشگر گلکسی S20 ظاهرا بازگشته است

اگر به خاطر داشته باشید، چند ماه پس از عرضه سری گلکسی اس 20، گزارش هایی مبنی بر شکسته شدن ناگهانی نمایشگر این گوشی ها منتشر شد. مشکل برطرف شد، اما اکنون به نظر می رسد که دوباره ظاهر شده است.

سری گلکسی اس 20 یک بار به دلیل وجود پردازنده اگزینوس 990 در بازار جهانی و بار دیگر به دلیل مشکل نمایشگر مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کرد. اگر گرمای بیش از حد و افت شدید عملکرد پردازشی ناشی از ضعف پردازنده را نادیده بگیریم، این گوشی ها صفحه نمایش مشکلی هم داشتند که ناگهان از کار افتاد.

نوشته های مشابه

اکنون مشکلی که یک بار حل شده ظاهراً بار دیگر گریبان هر سه مدل یعنی گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 پلاس و اس 20 اولترا را گرفته است. به گفته کاربران، صفحه نمایش این گوشی ها به طور ناگهانی رنگ سبز یا صورتی را نشان می دهد که گفته می شود پس از آپدیت اخیری که برای آنها منتشر شده، این اتفاق افتاده است. خوشبختانه، صفحه نمایش مانند گذشته سقوط نمی کند. اما یک سری گزارش های دیگر وجود دارد که نشان می دهد این مشکل از چند ماه پیش وجود داشته و ربطی به نرم افزار جدید ندارد. یا به عبارت ساده تر، اصلا نرم افزاری نیست.

ممکن است بسیاری از کاربران فکر کنند که این مشکل به دلیل ضربه یا خیس بودن گوشی است، اما گزارش های زیادی وجود دارد که می توانیم از این ایده خلاص شویم. از سوی دیگر، این گوشی ها از همان ابتدای دوره عرضه با همین مشکل مواجه بودند و حتی نسخه فن گلکسی اس 20 نیز از آن رنج می برد. سامسونگ بارها سعی کرده این مشکل را با ارائه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برطرف کند، اما به نظر می‌رسد که باید دوباره با آن مقابله کنیم.

دو سال از عرضه سری گلکسی اس 20 می گذرد و این بدان معناست که کاربر باید برای رفع مشکل نمایشگر خود از جیب خود هزینه کند. در این بین سامسونگ موظف است تمامی این مشکلات را به صورت رایگان برطرف کند زیرا به نظر می رسد این مشکل از ابتدا در نهایت حل نشده و تمامی راه حل های شرکت کره ای موقتی بوده است. این شرکت کره ای حتی به خود زحمت نداده است که بیانیه ای رسمی در این زمینه منتشر کند و موضوع را تایید کند. بنابراین به نظر می رسد که انتظار برای تعمیر رایگان چندان عاقلانه نیست.

اگر شما هم از گوشی های سری گلکسی اس 20 استفاده می کنید، آیا با همین مشکل مواجه شده اید؟

منبع: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا