معرفی اپلیکیشن نوروزی؛ بهترین‌ها برای حسابداری

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نمی توانید بودجه خود را مدیریت کنید و در پایان هر ماه دچار مشکل می شوید، احتمالا به اپلیکیشن های حسابداری خاصی نیاز خواهید داشت، بنابراین تصمیم گرفتیم در این مقاله چهار اپلیکیشن بسیار خوب را معرفی کنیم، بیایید شروع کنیم.

اگرچه حسابداری نیاز به تحصیل دارد، اما می توانید با برنامه های زیر در سطح قابل قبولی حسابداری انجام دهید. این اپلیکیشن ها به شما کمک می کنند تا مدیریت کاملی بر هزینه های ماهانه خود داشته باشید و بتوانید به طور دقیق هزینه کنید. چهار اپلیکیشنی که قصد داریم در این مقاله به شما ارائه کنیم عبارتند از:

  • حسابدار جدید ُ
  • حسابدار پارمیس
  • حسابدار مرجع
  • حسابدار هلو

1 حسابدار جدید ُ

معرفی اپلیکیشن نوروزی؛ بهترین‌ها برای حسابداری

یکی از بهترین اپلیکیشن های حسابداری برای کسانی که همیشه در مدیریت هزینه های ماهانه خود مشکل دارند، New Accountant است. این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا تمامی هزینه های ماهانه خود را به صورت کاملا حرفه ای و دقیق مدیریت کنید تا بتوانید در عرض یک ماه به تمامی نیازهای خود و یا حداقل مهمترین آنها رسیدگی کنید.

اپلیکیشن جدید که توسط گروه نرم افزاری eponymous ساخته شده رایگان است و کاربران می توانند از تمامی ویژگی های جذاب و فوق العاده مفید آن استفاده کنند. همچنین نکته مثبت این است که این اپلیکیشن با شرایط کاری و مالی کشورمان هماهنگ است و اینطور نیست که کاربران زیادی برای ما وجود نداشته باشد.

از جمله ویژگی های این اپلیکیشن می توان به امکان ثبت هزینه ها با دقیق ترین جزئیات، نمایش نمودارهای مختلف درآمد، هزینه، هزینه، فرآیند پس انداز، بودجه بندی و …، امکان استفاده از چندین دستگاه، امکان محدودسازی کنترل هزینه های بودجه اشاره کرد. , قابلیت انتقال تراکنش های بانکی وی به اپلیکیشن، امنیت بالا و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. برای استفاده از این برنامه در پلتفرم iOS، باید از نسخه وب استفاده کنید.

از گوگل پلی دانلود کنید
لینک به نسخه وب

2. حسابدار پارمیس

نرم افزار حسابداری

به دومین اپلیکیشن برتر در زمینه حسابداری معروف به پارمیس می رسیم که مانند اپلیکیشن فوق به شامکا در زمینه مدیریت هزینه کمک می کند. از آنجایی که حقوق ها اغلب ثابت و در محدوده مشخصی هستند، اما هزینه ها متغیر است، داشتن اپلیکیشنی که بتواند یک برنامه مدیریت جامع ارائه دهد ضروری است و پارمیس دقیقاً این را توسعه داده است.

این اپلیکیشن که توسط گروه نرم افزاری ParmisIT ساخته شده رایگان بوده و خوشبختانه می توانید به صورت رایگان از امکانات آن استفاده کنید. یکی از حملاتی که علیه ویژگی های خوب این اپلیکیشن وجود دارد این است که تمام اعضای خانواده را در آن تعریف کرده و مبلغ را بین هر یک از آنها تقسیم کنید تا برنامه بداند در یک ماه چقدر به خانواده خود فکر می کنید.

این اپلیکیشن دارای ویژگی های بسیار دیگری نیز می باشد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به قابلیت تعریف انواع حساب، نگهداری انواع بانک ها و حساب های بانکی، یادآوری سررسید آورده ها، امکان ثبت چک، هزینه ها و درآمدهای بودجه، ارائه قبوض موجودی اشاره کرد. در نمودارها، نمایش لحظه بودجه و کسری یا مقدار اضافه شده به آن، امکان اشتراک گذاری فایل های خروجی با فرمت اکسل از طریق ایمیل، بلوتوث و غیره را ذکر می کند. و خیلی چیزهای دیگر

از گوگل پلی دانلود کنید
دانلود از فروشگاه سیبچه

3. حسابدار مرجع

نرم افزار حسابداری

Benchmark Accountant سومین اپلیکیشن این لیست است که رابط کاربری فوق العاده ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی دارد. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که حتی کاربرانی که سطح سواد پایین تری دارند نیز می توانند بدون مشکل از آن استفاده کنند.

اگرچه این برنامه رایگان است و امکانات زیادی را در این نسخه به شما ارائه می دهد، اما نسخه پولی آن با امکانات بیشتر نیز دارد. به عنوان مثال، طبق وب سایت سازنده، نسخه رایگان این برنامه به شما این امکان را می دهد که تنها 3 اکانت تعریف کنید و 5 تراک در روز داشته باشید. علاوه بر این، در مجموع فقط می توانید یک چک، یک قسط و یک بودجه تعریف کنید.

در نسخه حرفه ای نه تنها امکان ثبت اکانت بیشتر و ثبت چک، اقساط و بودجه بسیار بیشتر وجود دارد، بلکه می توانید با پشتیبانی عالی از این اپلیکیشن همراه باشید تا در صورت بروز مشکل از کمک بگیرید. . از ویژگی های این برنامه می توان به یادآوری اعتبار و بدهی، بسیاری از ویژگی های سفارشی سازی برای تعریف دسته های شخصی برای مدیریت هزینه و درآمد، نمایش هزینه های ماهانه، قابلیت بودجه بندی و غیره اشاره کرد.

دانلود از کافه بازار
دانلود از فروشگاه سیبچه

4. حسابدار هلو

نرم افزار حسابداری

آخرین اپلیکیشن این لیست که آخرین اپلیکیشن در زمینه حسابداری نیست، هلو نام دارد. کاری که این برنامه انجام می دهد درست مانند سایر برنامه های ذکر شده در بالا است. مدیریت بودجه و بهبود هزینه های ماهانه.

تقریبا هر آنچه که یک نوع اپلیکیشن حسابداری باید در حسابدار پراسکوا داشته باشد. بنابراین به جز رابط کاربری که بسیار ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی است، چیز جدیدی در این اپلیکیشن پیدا نخواهید کرد.

از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به قابلیت تعریف سیستماتیک تمامی اقساط، امکان قرار دادن وام به عنوان گیرنده و پرداخت کننده، یادآوری اقساط برای هر دوره، امکان نمایش با فرمت اکسل برای اقساط وام و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. خوشبختانه این برنامه رایگان است و می توانید بدون هیچ مشکلی از امکانات آن استفاده کنید. با عرض پوزش، پیوند iOS برای این برنامه در دسترس نیست.

از گوگل پلی دانلود کنید

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا