معرفی اپلیکیشن نوروزی؛ بهترین‌ها برای برنامه‌ریزی

می دانید که بدون یک استراتژی اساسی برای مدیریت کار و برنامه ریزی ذهن، زمان زیادی را می توان از دست داد. امروز در این مقاله ما 4 برنامه کاربردی را ارائه خواهیم داد که به شما کمک می کند برنامه ریزی کنید، متمرکز بمانید و کارهای روزانه را در هر کجا که هستید به شما یادآوری می کند.

برنامه ریزی صحیح و با کیفیت می تواند تا حد زیادی اقدامات همه افراد را به نتایج مطلوب هدایت کند. برنامه ریزی تضمینی است برای اینکه تلاش های کوتاه مدت ما به ما در دستیابی و رسیدن به اهداف آینده کمک می کند. در نتیجه داشتن یک اپلیکیشن یا اپلیکیشن های برنامه نویسی مفید است زیرا دیگر نیازی به دفتر و خودکار ندارید و بنابراین گوشی هوشمند شما همیشه کار با شما را آسان می کند.

برای این منظور قصد داریم چهار اپلیکیشن در این زمینه ارائه کنیم که عبارتند از:

  • تیک تیک
  • لیست برای انجام کار
  • مفهوم
  • هر انجام دهید

1. تیک تیک

برنامه ریزی برنامه

برنامه TickTick به شما کمک می کند تا کنترل وظایف خود را در دست بگیرید و از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. هنگامی که شروع به نوشتن برنامه روزانه خود در برنامه می کنید، متوجه خواهید شد که اولویت لیست کارهای شما چیست و به این ترتیب روز خود را سازماندهی خواهید کرد. همچنین از TickTick برای برنامه ریزی دروس، تعیین اهداف یا پیروی از عادات مهم استفاده کنید.

یکی از مزایای اپلیکیشن TickTick استفاده آسان از آن است. این اپلیکیشن با طراحی بصری زیبا و در عین حال معمولی سرعت کار کاربران را افزایش داده و استفاده از آن بسیار آسان است. وقتی وارد اپلیکیشن می شوید، سه گزینه را در پایین صفحه مشاهده می کنید که هر کدام زیرمجموعه خود را دارند.

از گوگل پلی دانلود کنید
از اپ استور دانلود کنید

2. تودویست

برنامه ریزی برنامه

دومین اپلیکیشنی که در این مقاله ارائه خواهیم کرد اپلیکیشن Todoist است که با بیش از ده میلیون کاربر فعال توانسته امتیاز 4.5 را در گوگل پلی و امتیاز 4.8 را در اپ استور کسب کند.

یکی از مزایای اپلیکیشن Todoist سهولت استفاده از آن است. این اپلیکیشن با طراحی بصری زیبا و معمولی و رابط کاربری آسان، سرعت کار کاربر را افزایش می دهد و استفاده از آن بسیار آسان است.

اگر آب و هوا اجازه دهد، می‌توانید روی کارهای کم استرس‌تر تمرکز کنید. برنامه ریزی به شما این امکان را می دهد که در زمان کمتری کارهای بیشتری انجام دهید، بنابراین از هدر دادن زمان ارزشمند برای مقابله با مشکلات غیرمنتظره جلوگیری کنید. Todoist اپلیکیشنی است که می تواند در این کار بسیار مفید و موثر باشد. اگر همیشه به دنبال ابزار مناسب برای برنامه ریزی کارهای روزانه خود هستید، اپلیکیشن Todoist را از دست ندهید.

از گوگل پلی دانلود کنید
از اپ استور دانلود کنید

3. مفهوم

برنامه ریزی برنامه

اما به اپلیکیشن سوم یعنی Notion می رسیم که با بیش از 5 میلیون دانلود توانسته نتایج بالایی در دو نسخه اندروید و iOS کسب کند. همانطور که می دانید اگر برنامه ریزی روزانه خود را به خوبی دنبال کنید، کارتان به خوبی انجام می شود و روزتان بسیار پربار خواهد بود. این برنامه یکی از بهترین ها در نوع خود است و به شما کمک می کند تا وظایف خود را دسته بندی و سازماندهی کنید و اولویت های شما را روشن می کند و کارها را آسان تر می کند.

اگر وظایف و زمان خود را کارآمدتر برنامه ریزی کنیم، در واقع می توانیم زمان بیشتری داشته باشیم. اما متأسفانه اکثر ما همیشه چند کار را انجام می دهیم و می دانیم که همه به اندازه کافی خوب انجام نمی دهند. در نتیجه، داشتن اپلیکیشنی که بتواند کار روزانه ما را ساده کند، آنقدر مهم است که Notion بهترین کار را انجام دهد.

یکی از مشکلاتی که ممکن است بسیاری از ما داشته باشیم نوشتن برنامه روزانه مناسب یا تعیین اهداف است. اپلیکیشن Notion در ایجاد یک برنامه و برنامه عالی بسیار موثر است زیرا دیگر در کار خود از این شاخه به آن شاخه نمی پرید. پس به یک مشاور خوب نیازمندیم که بتواند اپلیکیشن برنامه نویسی باشد.

از گوگل پلی دانلود کنید
از اپ استور دانلود کنید

4. هر کاری

برنامه ریزی برنامه

در نهایت به اپلیکیشن Any Do می رسیم که با بیش از 10 میلیون کاربر توانسته امتیاز 4.7 را در گوگل پلی و 4.6 را در اپ استور کسب کند. این اپلیکیشن یکی از محبوب ترین و بهترین ها در مدیریت کارهای روزانه است که به صورت رایگان از استودیو Any.do در اختیار کاربران قرار گرفته است.

برنامه ریزی روزانه برابر است با برنامه ریزی ناخودآگاه ما. بنابراین، داشتن یک برنامه منظم و اولویت بندی شده، به کار و اعمال روزانه ما نظم می بخشد. به همین دلیل داشتن یک اپلیکیشن جذاب به شما انگیزه می دهد تا برنامه ریزی بیشتری داشته باشید. برنامه تحسین شده Any Do به شما در این راه کمک می کند.

یکی از مزیت های خوب این اپلیکیشن دو تم با رنگ های تیره و روشن است که این امکان را به کاربران می دهد تا با سلیقه خود آن ها را انتخاب کنند که باعث می شود چشمان شما در شب کمتر اذیت شوند. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این برنامه وجود ویجت های ویژه برای بررسی کارهای شخصی شما از طریق صفحه اصلی است که اولویت بندی شما را آسان تر و مرتب تر می کند. اگر می خواهید روز خود را برنامه ریزی کنید و وظایف خود را اولویت بندی کنید، حتما یک بار Any Do را امتحان کنید.

از گوگل پلی دانلود کنید
از اپ استور دانلود کنید

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا