معرفی اپلیکیشن 21Days Challenge؛ تولد دوباره‌ی ذهن در 21 روز!

افراد پویا و پرتلاش همیشه می خواهند چیزی فراتر از تجربه زندگی روزمره بیابند که با تمرین روزانه و با معلم مناسب به آن مسلط شوند و در نتیجه به اهداف نهایی خود برسند. برنامه چالش 21 روز به شما در این راه کمک می کند.

زبان رمزی برای ادراک، درک و ارتباط بین انسان هاست، بنابراین استفاده از آن در مکالمات حضوری یا مکالمات نوشتاری نه تنها بسیار مهم است، بلکه تاثیر زیادی در برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه انسان دارد. برنامه چالش 21 روز انرژی شما را در طول روز دو برابر می کند و به شما کمک می کند با عبارات انگیزشی و مثبتی که روزانه در اختیار شما قرار می دهد، همان چیزی شوید که واقعا هستید.

معرفی اپلیکیشن 21Days Challenge؛ تولد دوباره‌ی ذهن در 21 روز!

اپلیکیشن چالش 21 روزه یکی از بهترین اپلیکیشن ها در نوع خود است. در منوی اصلی اپلیکیشن چالش 21 روز عناوین متعددی وجود دارد که هر کدام به ترتیب خاصی در منو قرار گرفته اند و دارای تم های مختلفی هستند. هر عنوان در واقع یک چالش 21 روزه است و پس از اتمام هر کدام در 24 ساعت، چالش روز دوم برای شما فعال می شود. بنابراین باید متعهد شوید که تمام تمرینات و گفته ها را هر روز انجام دهید تا اجازه ورود به مراحل بعدی را داشته باشید.

تمرین ها و چالش های این اپلیکیشن عناوین جالب زیادی دارد. به عنوان مثال، روال خواب و بیداری، نوشتن روزانه، ذهن مثبت تر، تمرینات خوش بینی، تمرینات آشپزی، روتین صبحگاهی، تمرینات غیر فست فود، سال جدید من، اعتماد به نفس، یادگیری، سلامت بدن، مهربانی، قدردانی، شادی و … فقط برخی از آنها هر کدام از این چالش ها یک دوره 21 روزه دارند و با کلیک بر روی هر یک از آن ها تمرین ها، جملات انگیزشی یا کارهای مرتبط به صورت روزانه به شما می گوید.

درخواست به مدت 21 روز

لازم نیست در همه دوره ها با هم شرکت کنید. می توانید با توجه به نیاز خود چالش ها را انتخاب کنید و تمرینات مربوطه را با آرامش و عملی انجام دهید تا نتیجه نهایی که می گیرید ارزشمند باشد. در هر یک از چالش های روزانه یک صفحه رنگی نمایش داده می شود که با لمس قسمت های رنگی متن زیر روی آن نمایش داده می شود.

برای اینکه ایده بهتری در مورد نحوه انجام تمرینات به شما بدهیم، بیایید مثالی بزنیم. به عنوان مثال، می خواهید چالش ذهنی مثبت تری ایجاد کنید. اولین قدم در روز اول این است که اولین قدم را بعد از 21 روز بردارید و پس از آن باید صفحه رنگی را برای نشان دادن متن پاک کنید. به عنوان مثال، اولین تمرین برای داشتن ذهن مثبت تر، تمرین لبخند زدن در طول روز است. لبخند زدن به غریبه ها یا لبخند زدن به خود در آینه. انجام این تمرین باعث می شود در پایان روز احساس بسیار بهتر و مثبت تری داشته باشید.

درخواست به مدت 21 روز

من در استفاده از این برنامه فقط با یک نقطه ضعف روبرو شدم و آن این است که برنامه چالش 21 روزه فارسی را پشتیبانی نمی کند، بنابراین باید از زبان دیگری مانند انگلیسی، عربی، ترکی، هندی و غیره استفاده کنید که پشتیبانی می شود. کنترل کافی

اگر می‌خواهید با انجام چالش‌های 21 روزه به فردی بهتر، آرام‌تر و قوی‌تر تبدیل شوید، حتماً دانلود این اپلیکیشن را به شما توصیه می‌کنیم.

از گوگل پلی دانلود کنید
از اپ استور دانلود کنید

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا