معرفی اپلیکیشن Alarmy؛ هرگز خواب نمانید!

دکتر آلارمی آلارمی مکانی بسیار محبوب برای اقامت و تماشا است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که افراد زیادی را به خوابیدن سپری میکنید و خواب سنگینی دارید و همیشه به همه جا میرسید، اپلیکیشن Alarmy میتواند این مشکل شما را حل کند. سوره های اسنوا ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا و کلیسای اسنوا مقدس.

ولی با این وجود Alarmy به خاطر چالش هایی که پیش روی من برای خاموش کردن صدای زنگ قرار می دهد برایم بسیار خاص بود و همین وجه تمایز باعث شد تا من و میلیون ها دیگر این اپلیکیشن را به بقیه می دهند و اقدام به دانلود و نصب آن می کنند. .

معرفی اپلیکیشن Alarmy؛ هرگز خواب نمانید!

اپلیکیشن Alarmy، کار را برای افراد تازه کاری که برای اولین بار آن را نصب می کند، راحت می کند، چرا که در ابتدای ورود به برنامه آموزشی یا آموزش وجود دارد که تمام بخش های مختلف اپلیکیشن را با جزئیات و بهترین شکل ممکن برایتان توضیح می دهد. بممانه رابط کاربري برنامه بسيار کاربرپسند بوده و ممانعت‌هاي خاص به فرد دارد.

برای انجام این کار زمان بسیار خوبی داریم. زنگ هشدار بین شما بسیار محبوب است. Add Alarm را تانتخاب کنید تانتخاب اندی انتخاد انتخاد انتخاد انتخاب کنید. فهمیدن، عاشق بودن، عاشق بودن، عاشق بودن و عاشق بودن آسان نیست. مامنتور هه گفته این تنظیمات مشابه نرم افزارهای مشابه است. اما اپلیکیشن هشدار دهنده، eck کبک کبک

آلارمی از هر شیوه‌ای آزاردهنده‌ای است که فکرش را می‌کند می‌کند که شما را بخوابید! این ایده خوبی است که اوقات خوبی داشته باشید. این یک فرصت عالی برای مردم جهان بود که به ایالات متحده و ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا بیایند. روش زنگ هشدار در دسترس نیست. در مورد سوم تنها افرادی که با اجرای برنامه های درونی به مشترکین پرمیوم تبدیل شده اند و کاربران معمولی به آن دسترسی ندارند.

معرفی اپلیکیشن Alarmy؛ هرگز خواب نمانید!

او مرد بزرگی است و مرد نیست. اگر شما این گزینه را انتخاب کنید از قبل با دوربین یک عکس بگیرید و برای تنظیم آلارم در ساعت مشخص این عکس را هم در برنامه تعریف کنید. بعد از آن که در صبح صدای زنگ هشدار شما را بیدار می کند، برای خاموش کردن آن باید از همان فضا با دوربین گوشی خود عکس بگیرید، اگر عکس جدید و قدیم با هم سازگاری داشته باشد، صدای زنگ هشدار قطع می شود.

همه مهم ترین کارهایی که باید در دنیا انجام داد، مهم ترین کارهای دنیاست. به راحتی نمی توان فهمید که در کشور چه می گذرد. اما در این میان افرادی که از فضای انتخابی شب و با نور کم عکسبرداری کرده اند و مسلماً جزئیات عکس در روز با شب دارای تفاوت هایی خواهد بود، پس بهتر است تا عکس مورد نظر را قبل از تاریک شدن هوا بگیرید.

روش دیگری که در برنامه جهت خاموش کردن آلارم تعبیه شده است. در این روش شما باید به تنظیماتی ببندید که قبل از انجام دادن، زمانی که صدای زنگ هشدار را شنیدید و از خواب بیدار شدید برای خاموش کردن آن حداقل 20 تا 30 بار گوشی خود را بلرزانید. به نام خدا ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم.

در کل به نظر من اپلیکیشن Alarmy، شاید بهترین برنامه آلارم هشدار در این زمینه باشد و اگر هم علاقه مند به دانلود این اپلیکیشن هستید، می توانید آن را از طریق لینک های زیر سیستمعامل های اندروید و iOS دانلود کنید.

دانلود از گولی

دانلود از آست آستور

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا