معرفی اپلیکیشن NeuroNation؛ بازی بزرگ باهوش‌ها

امروزه بسیاری از افراد روی ورزش و ورزش تمرکز می کنند، بنابراین به تمرینات ذهنی توجهی ندارند. شاید دلیل اصلی این امر این باشد که برخلاف ورزش، تغییرات و پیشرفت های یادگیری ذهنی را نمی توان به راحتی سنجید و همین عامل باعث شده است که بسیاری انگیزه تقویت ذهن خود را از دست بدهند.

اما در این مقاله قصد داریم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که بر تقویت ذهن و سنجش پیشرفت ذهنی شما تمرکز دارد. با هیلی بیلی مگ همراه باشید تا شما را با اپلیکیشن کامل NeuroNation آشنا کنیم.

معرفی اپلیکیشن NeuroNation؛ بازی بزرگ باهوش‌ها

اپلیکیشن NeuroNation از طریق بازی ها و سرگرمی ها به دنبال بهبود مهارت هایی مانند دقت، منطق، سرعت و حافظه است. در واقع با گیمیفیکیشن هدف بسیار ارزشمندی را دنبال می کند و به همین دلیل اپلیکیشن محبوبی در بین میلیون ها کاربر است.

در ابتدای ورود به برنامه ویدیویی برای ارائه اپلیکیشن وجود دارد که در صورت عدم تمایل نمی توانید آن را تماشا کنید. سپس یک آزمون ارزیابی به شما داده می شود که عوامل مختلفی مانند توجه، حافظه، منطق و سرعت را ارزیابی می کند و نتیجه آن مبنایی برای ارائه تمرین ها و بازی هایی خواهد بود که مهارت های ذهنی شما را به روش های مختلف تقویت می کند.

در پایان آزمون و اعلام نتیجه، برنامه از شما می پرسد که در چه گروه سنی هستید و بر اساس آن نقاط ضعف شما را اعلام می کند. در واقع مقایسه ای بین شما و همسالانتان که از سلامت روانی کاملی برخوردار هستید انجام می شود و پس از آن با تمریناتی با برنامه هفتگی و بازی های مختلف برای تقویت و بهبود نقاط ضعف خود آشنا می شوید.

به عنوان مثال، برای بهبود دقت و حافظه یک آزمون ریاضی، از شما خواسته می‌شود که در یک بازه زمانی، تا حد امکان سؤالات را کم و زیاد کنید. سپس عملکرد شما با افراد معمولی هم سن مقایسه می شود و برای به حداقل رساندن این فاصله، برنامه شما تمرینات سخت تری را معرفی می کند.

معرفی اپلیکیشن NeuroNation؛ بازی بزرگ باهوش‌ها

یکی از جنبه های مثبت برنامه این است که شما یک برنامه هفتگی برای استفاده از برنامه تنظیم می کنید که باعث می شود احساس کنید از کنترل خارج شده اید و برنامه همان برنامه ای است که با شما سازگار است. به عنوان مثال، برای یک برنامه هفتگی، می‌توانید مشخص کنید که چند روز در هفته قصد استفاده از برنامه را دارید و می‌خواهید هر روز چقدر زمان صرف کنید. البته بازی های موجود در اپلیکیشن به قدری جالب و سرگرم کننده هستند که ممکن است متوجه گذر زمان نشوید و زمان بیشتری را صرف بازی کنید.

یکی از مشکلاتی که من شخصاً در هنگام استفاده از برنامه متوجه شده ام این است که گاهی اوقات لمس صفحه نمایش کند است و ممکن است مجبور شوید گزینه مورد نظر را دوبار انتخاب کنید. این می تواند منجر به صرف زمان بیشتر برای تکمیل یک مرحله و در نتیجه بازی های کمتر در آن مرحله شود.

اما در کل اپلیکیشن NeuroNation اپلیکیشن خوبی است و با ارائه یک اپلیکیشن کامل می تواند به تقویت حافظه و قدرت ذهنی شما کمک کند. اگر می خواهید برنامه را دانلود کنید حتما از نرم افزار تغییر IP استفاده کنید. اپلیکیشن NeuroNation برای سیستم عامل های اندروید و iOS طراحی شده و از طریق لینک های زیر قابل دانلود می باشد.

از گوگل پلی دانلود کنید

از اپ استور دانلود کنید

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا