معرفی کوتاهی در مورد سئو و بهترین شیوه های آن

سئو چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک استراتژی بازاریابی آنلاین است که با افزایش دید وب سایت در موتورهای جستجو مانند بینگ و گوگل ، میزان ترافیک وب سایت را افزایش می دهد. اگر بتوانید از كامل موتورهای جستجو در شغل خود استفاده كنید ، مانند گذشته هرگز رشد و افزایش ترافیك را تجربه خواهید كرد.

هرچه رتبه سئو در رتبه بندی بالاتر باشد ، رتبه وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) بالاتر و ترافیک بیشتر به وب سایت وجود دارد. در اینجا چندین واقعیت تحقیق برای اثبات اهمیت SEO در اینجا آورده شده است:

  • 93٪ از کل بازدیدهای وب سایت از یک موتور جستجو صورت می گیرد.

  • هر ثانیه 67000 جستجو در Google انجام می شود.

  • با بیش از 34٪ CTR مقام اول Google را بدست آورید.

  • تقریبا 75٪ از کاربران صفحه اول Google را مرور نمی کنند.

  • تقریبا 80٪ از کاربران تبلیغات نتایج پرداخت شده را نادیده می گیرند ،

  • 58٪ از کل جستجوها مربوط به دستگاههای تلفن همراه است.

اینها درمورد برخی از حقایق و آمارهای اثبات شده در مورد سئو است. به یاد داشته باشید که صنعت همیشه در حال تغییر است بنابراین شما و شرکت شما باید تا حد امکان با آنها توسعه پیدا کنید. در اینجا استراتژی های اساسی SEO برای افزایش رتبه وب سایت خود آورده شده است:

کلمات کلیدی خود را بهبود بخشید

کلمات کلیدی SEO کلمات کلیدی یا اصطلاحاتی در محتوای وب شما هستند که باعث می شود وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو پیدا شود. شما می توانید بسته به مکانی که می نویسید از آن استفاده کنید و هرکسی که به دنبال کلمات کلیدی خاصی است که شامل این مکان است می تواند به راحتی سایت شما را پیدا کند. از این طریق به شما کمک می کند مخاطبان هدف خود را به وب سایت خود هدایت کرده و میزان ترافیک خود را افزایش دهید.

برچسب های عنوان

کلیه محتوای وب ایجاد شده باید برچسب گذاری شود. یعنی عنوان ، عنوان و زیر عناوین باید حداقل دارای یک کلمه کلیدی مربوط به موقعیتی باشد که شما در مورد آن صحبت می کنید. این باعث می شود Google هنگام جستجوی کلمات کلیدی خاص ، مقاله شما را به راحتی پیدا کند. همه چیز با عنوان شروع می شود.

فراموش نکنید که عنوان خود را به اندازه کافی آموزنده و جالب برای جذب مخاطب مورد نظر قرار دهید.

توضیحات شناسایی

توضیحات یک قطعه عصاره خلاصه محتوای صفحات وب. توضیحات متا وقتی کلمات کلیدی مربوط به سایتی که در موتورهای جستجو جستجو می شود نمایش داده می شوند. این برای سئو موجود در صفحه بسیار مهم است و مخاطبان هدف شما را تشویق می کند تا از طریق وب سایت خود کلیک کنند.

محتوای جذاب

این مهمترین چیزی است که تا به حال وجود دارد. اگر خود مطالب جالب نباشند ، از انجام تمام موارد فوق چه می توان استفاده کرد؟ بعد از دعوت افراد زیادی به وب سایت شما ، اگر همین محتوا مشکلی داشت ، چه می کردند؟ آیا تماس شما برای اقدام به خودی خود قوی است؟ آیا پست های وبلاگ شما فقط اطلاعات تصادفی هستند که مورد علاقه شما نیستند؟ آیا شما فقط برای آن می نویسید؟ یا بدتر ، اصلاً نمی نویسید؟

اگر این مسئله در وهله اول مربوط به مردم نباشد چیزی نخوانده است. این امر باعث افزایش نرخ گزاف گویی وب سایت شما می شود و باعث کاهش رتبه گوگل سایت شما می شود – که این امر به معنی کاهش ترافیک است. اطمینان حاصل کنید که در مورد هر آنچه که در وب سایت خود می نویسید ، تحقیق کافی انجام داده و در صورت لزوم منابع را اضافه کنید. زیرا اگر خود محتوا موجود نباشد ، تمام کارها رایگان خواهد بود.

و اگر وقت نوشتن ندارید ، خودتان را به عنوان نویسنده محتوا تبدیل کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا