معرفی GoPro Quik؛ بهترین اپلیکیشن تدوین خودکار ویدیو

GoPro Quik یک اقامتگاه با پذیرایی مستقل در کارولینای شمالی است.

HAMMANTOR، Middle، Middle و VIDEO Highlights، Distribution و Gosphors به خاطر همین شرکت GoPro نرم افزار اختصاصی ویرایش ویدیوی خود به نام Quik را توسعه داده است که می تواند از تصاویری که با دوربین های GoPro گرفته شده است، به طور خودکار کلیپ های موزیکال و جذاب بسازد. همه مهم ترین چیزها در دنیای ویدیو و ویدیو، مهمترین و مهم ترین کارها هستند.

با اپلیکیشن GoPro Quik می توانید تنها با چند لمس صفحه گوشی، خاطرات خود را زنده کنید و با همگام سازی موسیقی و تصویر برنامه به ویدیوهای خود انرژی و شور و نشاط ببخشید. Quik، Bahra Bhabi، Rahba Bhainhe، و Jabbay حیوانات و حیوانات خانگی GoPro Quik.

معرفی GoPro Quik؛ بهترین اپلیکیشن تدوین خودکار ویدیو

GoPro Quik دانلود و دانلود GoPro Quik. اولین دکمه از سمت چپ Mural نام دارد. دیواری چاتورا شما را را با با دستهابندی اردن تسوائیر ای ویدیوحهای یالریتن تن زنده ننه میزاردرد. به عنوان مثال، اگر بیشتر به مسافرتی بروید و طی آن عکس ها و فیلم هایی را ضبط کنید، می توانید در صفحه هوم (خانه) اپلیکیشن، تمامی تصاویر و ویدیوها را در پوشه های تحت عنوان مسافرت قرار دهید. با این روش عکس ها و فیلم های درون گوشی شما با نظم در دسته بندی های متنوع قرار می گیرند تا هر زمانی که یادی از گذشته داشته باشید، در سریع ترین زمان ممکن به آنها دسترسی داشته باشید.

در سمت راست دکمه دیواری، دکمه های بهنام رسانه قرار دارد که با انتخاب این دکمه می توانید به گالری دیوایستان و تصاویر موجود در حافظه آن برای بارگیری در اپلیکیشن دسترسی پیدا کنید. پس از آن در این قسمت می توانید تغییراتی را انجام دهید که بخواهید روی عکس یا ویدیوها اعمال کنید، از اعمال فیلترهای مختلف و تنظیم نور و کنتراست تصویر.

دکمه بعدی که در صفحه خانه اپلیکیشن GoPro Quik تعبیه شده است، نام استودیو دارد. در حضور خداوند، به نام خداوند، به نام پروردگار خدا، و به قدرت خداوند، در حضور خداوند، نرم افزارهایی که در عنوان نرم افزار اشاره شده (Quik)، این اپلیکیشن به سرعت و به طور خودکار همه های انتخابی شما را با پیشفرض اصلاح می کند و از آنها یک کلیپ موزیکال می سازد. نمی دانم چه کنم، نمی دانم چه کنم.

Gopkکش Go Go Go Go GoP GoPro Quik Goقکک Go GoqP Pq GoPP P به گونه‌ای که می‌توانید مدت زمان ویدیو را مطابق میلتان تنظیم کنید، مثلاً اگر قصد اشتراک ویدیو را در اینستاگرام دارید، امکان محدود کردن زمان ویدیو در نهایت یک دقیقه وجود دارد که به آن تصاویر با سرعت بیشتری پخش می‌شود.

معرفی GoPro Quik؛ بهترین اپلیکیشن تدوین خودکار ویدیو

من با یک استودیو و یک استودیو اوقات خوبی را سپری می کنم. در این قسمت با دسته بندی های مختلف از موسیقی ها در دسته بندی های متفاوت (Epic, Summer و …) جهت استفاده از ویدیو میشوید تا با سینک کردن آنها رنگ و لعاب بیشتر به کار خود ببخشید و اثری شگفت انگیز را خلق کنید.

همچنین Quik انواع و اقسام فیلترها برای ویرایش ویدیو در حالت قرار می دهد تا کیفیت تصاویر را هرچه بیشتر بهبود بخشید و خروجی های خاص، جذاب و خاص به فرد داشته باشید. ضمنا در قسمت استودیو آپشن دیگری بهنام فرمت وجود دارد که این امکان را به شما می دهد تا اندازه و نسبت به تصویر دلخواه خود را (16: 9, 3: 4 و …) در گام آخر روی ویدیو اعمال کنید.

در انتها باید بگوییم که تمامی امکانات و تنظیمات این برنامه رایگان نیست و شما برای استفاده از تمامی پتانسیل های برنامه باید با پرداخت های درونبرنامه ای، جزء مشترکین پرمیوم شوید. زمانی که من در حال تست و کار کردن با برنامه بودم متوجه شدم که آهنگهای متنوع و فیلترهای رایگان برای مشترکین عادی آنقدر زیاد است که به خوبی تمام نیازهای شما را پاسخ می دهد و احتمالاً نیازی به نسخه پرمیوم نخواهید داشت.

اپلیکیشن GoPro Quik برای طراحی شده است که خیلی حوصله ای دستی ویدیوهایشان را نمی خواهند، اما در عین حال نمی توانند همه چیز را به هوش مصنوعی بسپرند. بنابراین اگر از اپلیکیشن GoPro Quik استفاده کنید البینهام بن ضم عاشور مارا دکتر نیسترس نیست نوس ن اوست شام باید هنهام دونلود از آل نورمافزافرزهی تاجیک.

دانلود از آست آستور

دانلود از گولی

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا