مقالات جستجوگرها – 5 مقاله در مورد نکات مربوط به برون سپاری

آیا برون سپاری نوشتن مقالات سئو انتخاب صحیح است؟ بله همینطور است! آیا این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه برای انجام این کار می شود ..؟ البته او چنین می کند! آیا برون سپاری از این کار آسان است ..؟ هوم …

اگر مشاغل خود را اداره می کنید ، برون سپاری مقالات سئو بدون شک تصمیم درستی است. سوال این است … آیا شما بهترین شیوه های برون سپاری از این نوع کارها را می دانید؟ فکر کردن که برون سپاری یک فرآیند “بریده و خشک” است که به تفکر زیادی نیاز ندارد اشتباه بزرگی است.

در اینجا 5 مورد از بهترین نکاتی را که باید در هنگام برون سپاری مقالات خود به خاطر داشته باشید ، ذکر می کنیم:

برای اطمینان از صحت مقالات SEO خود ، Copyscape را خریداری کنید

اشتباه نکنید ، من اینجا نیستم که Copyscape یا چیزهای مشابه آن را تبلیغ کنم. من به شما می گویم که Copyscape را بخرید زیرا این کار درستی است. مهم نیست که چند بار پست ارسال شغل را که فقط به مقالات / مطالب اصلی نیاز دارید ، تکرار کنید ، این خطر که کسی نسخه ای از مقالات ارسال شده را ارسال کند ، هنوز وجود دارد. چرا ریسک می کنید؟

از آخرین مقالات نوشتاری سئو درخواست نمونه کنید

هنگام ارسال شغل ، در معیارهای خود مشخص کنید که به آنها نیاز دارید تا نمونه ای از مقاله های مکتوب خود را ارسال کنید. بیشتر نویسندگان مستقل آنلاین در این باره بسیار صادق هستند ، بنابراین آنها فقط مقالات مکتوب خود را برای شما ارسال می کنند. از آنجا ، شما قادر خواهید بود به سبک نگارش و کیفیت داوری کنید.

مصاحبه با مشتریان بالقوه با مقالات ارسال شده SEO

پس از ارسال مشتری بالقوه به الگوی مقاله خود ، از آنها سؤالهای اساسی بپرسید مانند کلمات کلیدی آنها چیست ، چرا این کلمات کلیدی را انتخاب می کنند ، جستجوهای ماهانه کلمات کلیدی و غیره چیست … از این طریق می دانید که نویسنده در واقع سئو خود را می داند یا نه؟ واقعاً آنها بودند که مقاله را نوشتند.

قیمت گذاری مقاله SEO را در عنوان شغلی خود قرار دهید

اضافه کردن نرخ خود به آدرس ، بروز اسپم را به طرز چشمگیری کاهش می دهد!

تأیید کنید که شما به مقالات SEO نیاز دارید ، نه فقط به مقالاتی

برخی از آزادکاران ، به ویژه مبتدیان ، فکر می کنند SEO موضوع واقعی مقاله ای است که در مورد آنها می نویسند. برای اطمینان از اینکه چنین چیزی اتفاق نمی افتد ، مطمئن شوید که می خواهید مقاله هایی که دارای SEO هستند بهینه شده باشند.

اینها فقط برخی از بهترین کارهایی است که می توانید هنگام برون سپاری تکالیف نوشتن مقاله در نظر بگیرید. اگرچه نوشتن مقاله بسیار وقت گیر است و ممکن است مالیات کمی را تحمیل کند ، اما باید درک کنید که مقالات برای موفقیت در تجارت شما مهم هستند. مدیریت زمان مهم در چنین شرایطی است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا