مقاله SEO – نکاتی برای یافتن ایده های عالی برای مطالب

پس از تسلط بر نوشتن مقاله سئو ، می توانید پست یا مقاله های وبلاگ خود را در بسیاری از کلمات کلیدی مختلف در صفحه Google قرار دهید. مشکل این است که بسیاری از افراد برای دستیابی به ایده های جدید محتوای تلاش می کنند.

در واقع ، محتوای شما قبلاً مشخص شده است و من به شما نشان می دهم که در این مقاله امروز چگونه و به چه دلیل است. در پایان مقاله ، واقعاً خواهید فهمید که چگونه می توانید روزانه در مورد موضوعات جدید بنویسید که به شما ترافیک می بخشد.

بیشتر افراد سعی می کنند برای محتوای خود به ایده هایی فکر کنند و سپس کلمات کلیدی را جستجو کنند که برای مطابقت با آن محتوا مفید باشد. این کاری است که من انجام می دادم و ساعت ها به فکر کردن در مورد کارهایی می پرداختم که باید در مورد آنها بنویسم و ​​سپس برای انجام برخی تحقیقات کلمات کلیدی ، اتلاف وقت.

آنچه شما باید انجام دهید پیدا کردن کلماتی است که مردم در حال حاضر به صورت آنلاین جستجو می کنند. در نوشتن مقاله ای در مورد موضوعی که هیچ کس در جستجوی یا علاقه مند بودن آن نیست ، هیچ نکته ای وجود ندارد. و راه برای پیدا کردن آنچه افراد جستجو می کنند جستجوی کلمات کلیدی در یک مکان خاص است.

اگر می دانید هدف شما چیست ، این نقطه شروع هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی است. فرض کنید قصد داشتید این مقاله را به بازار عرضه کنید ، آن را در ابزار Keyword Google قرار دهید و 800 کلمه مرتبط یا کلمات دیگر ظاهر می شوند.

اگر می دانید چطور می توانید تحقیق در مورد کلمات کلیدی را به درستی انجام دهید ، چند ساعت طول می کشد تا لیستی از کلمات کلیدی عالی را تهیه کنید. این کلمات کلیدی موضوعات شماست و در عنوان شما قرار می گیرد ، بنابراین اکنون موضوع خود را دارید و چیزی برای نوشتن در مورد آن دارید.

ممکن است شما تا 20 یا بیشتر از کلمات کلیدی استفاده کنید که می توانید به عنوان مقاله استفاده کنید. اکنون می توانید نوشتن مقاله سئو را شروع کرده و تولید محتوا را شروع کنید. اگر 20 کلمه کلیدی پیدا کردید ، این 20 مقاله خوب است که می توانید بنویسید و با جستجوی کلمات کلیدی برای یافتن موضوعات خود نمی توانم به شما بگویم چقدر وقت صرفه جویی می کنید.

با این کار به این روش ممکن است بسته به تعداد مقالاتی که می خواهید هر روز بنویسید و تعداد کلمات یا عباراتی که می یابید ، فقط یک ماه یا یکبار جستجوی کلمات کلیدی خود را انجام دهید. شما هرگز ایده های نوشتن مقاله سئو را اجرا نمی کنید زیرا تمام مدت در موضوعات برتر می نویسید.

برای خلاصه کردن این موضوع ، مکان مناسب خود را پیدا کنید و ابتدا یک کلمه کلیدی را جستجو کنید تا ایده های خود و عناوین همه مقالات خود را بدست آورید. استراتژی بازاریابی مقاله خود را با چند کلمه کلیدی یا عبارت مورد نظر برنامه ریزی کرده و شروع به نوشتن کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا