مکالمه گروهی واتساپ به زودی به بیش از 4 نفر افزایش می‌یابد

با توجه به بررسی کدهای موجود در نسخه بتا واتس اپ، پیش بینی می شود در آینده نزدیک تعداد پیام های گروهی این پیام رسان به بیش از 4 نفر افزایش یابد.

با ظهور بیماری عروق کرونر قلب، بسیاری از کاربران مجبور به انجام فعالیت های خود در خانه می شوند و همین امر باعث شده است تا از اپلیکیشن های پیام رسان، به ویژه آنهایی که قابلیت تماس تصویری دارند، برای اهداف مختلف استفاده کنند.

در این میان اگر این شرکت بتواند برنامه خود را به امکانات بیشتری مجهز کند، می تواند کاربران بیشتری را جذب کند. به عنوان مثال، گوگل ظرفیت افرادی را که می توانند در یک تماس تصویری در برنامه Google Duo شرکت کنند تا 50 درصد افزایش داده است و اکنون زمان آن رسیده است که فیس بوک پیام رسان خود را به روز کند.

شاید واتس اپ در مقایسه با برخی از رقبا امکانات زیادی نداشته باشد، اما همچنان یکی از پرکاربردترین هاست و به همین دلیل شرایط ایجاب می کند که سریعتر از قبل خود را تجهیز کند. یکی از این ویژگی ها افزایش تعداد کاربران در مکالمات است که به نظر می رسد با تحقیق روی کدهای بتا این پیام رسان اتفاق می افتد.

بیشتر بخوانید: افزایش محدودیت برای ارسال پیام در واتس اپ؛ از انتشار اخبار جعلی در مورد ویروس کرون جلوگیری کنید

در حال حاضر، واتس اپ تنها به 4 نفر امکان تماس گروهی را در یک زمان می دهد که برای اهدافی مانند آموزش واقعاً کم است. علاوه بر این واتس اپ با این محدودیت کاروان بسیاری از رسانه های رقیب را از دست داده است و این می تواند بسیار نگران کننده باشد.

اما در حال حاضر به نظر می رسد واتس اپ در مسیر درستی قرار دارد و کاربرانی که می خواهند از این قابلیت استفاده کنند باید آخرین نسخه این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنند. البته هنوز دقیقا مشخص نیست که چه تعداد از کاربران این آپدیت را به چت گروهی واتس اپ اضافه خواهند کرد، اما هر چه که باشد باید تعداد زیادی و قابل توجهی داشته باشد. اخبار تکمیلی در این زمینه به زودی منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: 8 راه حل برای حل مشکل دانلود فایل در واتس اپ وب

منبع: gsmarena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا