مگنت، نسل جدید پلتفرم محتوایی دیجی‌کالا

آهن ربا، بستر بررسی و انتخاب محصولات در گروه هیلی بیلی به صورت رسمی فعالیت عمومی خود را آغاز کرده و هم اکنون تمامی کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن هیلی بیلی به آن دسترسی داشته باشند. این پلتفرم فضایی را برای کاربران این فروشگاه اینترنتی فراهم می کند تا بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند، از یکدیگر ایده بگیرند و با به اشتراک گذاشتن تجربیات مربوط به انتخاب و خرید کالاهای مختلف، خرید آگاهانه تری را تجربه کنند.

محتوا بخشی از هویت ذاتی کالاهای دیجیتال است و این مجموعه از اولین روز شکل گیری همواره کاربران خود را به انتخاب درست با انواع محتوا در محیط های مختلف راهنمایی کرده است. به دنبال این رویکرد، پلت فرم مگنت متولد شد.

از همان ابتدای راه اندازی هیلی بیلی، نقدهای تخصصی و ویدئویی این فروشگاه با استقبال مصرف کنندگان مواجه شده است. انتخاب شعار «بررسی، انتخاب و خرید آنلاین» در ابتدای راه نشان از اهمیت این موضوع داشت. رسانه هیلی بیلی مگ سپس به عنوان واحد بازاریابی هیلی بیلی معرفی شد و با انتشار مقالات و فیلم های تخصصی توسط متخصصین در زمینه های مختلف اطلاعات بی طرفانه و دقیقی از محصولات مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار داد. همچنین هیلی بیلی قسمت نظرات کاربران را در صفحه محصول ایجاد کرده است تا کاربران بتوانند نظرات و تجربیات شخصی خود را در مورد محصول خریداری شده در صفحه ویژه همان محصول به اشتراک بگذارند. این بخش در حال حاضر یکی از محبوب ترین ویژگی های هیلی بیلی است و خریداران قبل از خرید هر محصول بخشی از وقت خود را صرف مطالعه این ایده ها و تجربیات می کنند.

در راستای این فعالیت ها، گروه هیلی بیلی پلتفرم جدید خود را با نام مگنت معرفی کرد. بستری که می تواند نسل بعدی فعالیت های محتوای دیجیتال باشد. بستری که کاربران می توانند نظرات و تجربیات خود را در مورد انتخاب و خرید کالاهای مختلف به صورت مستقیم و بدون واسطه در صفحه شخصی خود با دوستان و سایر کاربران هیلی بیلی به اشتراک بگذارند و همچنین از تجربیات و ایده های دیگران استفاده کنند. این فضا همچنین بستر مناسبی برای تولیدکنندگان محتوا و کارشناسان حرفه ای است تا نظرات و تجربیات خود را در رابطه با محصولات مختلف منتشر کنند و آن را در اختیار میلیون ها کاربر هیلی بیلی قرار دهند.

همه کاربران DigiCala اکنون به پلتفرم Magnet دسترسی دارند و تنها کاری که باید انجام دهند این است که برنامه DigiCala خود را به آخرین نسخه ارتقا دهند، پروفایل Magnet شخصی خود را با یک حساب DigiCala ایجاد کنند و بر اساس محصولات با سایر کاربران ارتباط برقرار کنند. آهنربا فقط توسط کاربران هیلی بیلی قابل استفاده است و به آنها کمک می کند تا خریدهای آگاهانه تری نسبت به قبل انجام دهند.

اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرم مگنت را می توانید از طریق لینک زیر دریافت کنید:

آهنربا، پلتفرم برای مشاهده و انتخاب کالا

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا