اخبار مشتریان

ناقلان بی‌علامت کرونا – پایگاه خبری | دکتر رضا غیاثوند

وب سایت خبری / بوشهر معاون شبکه بهداشت و درمان شهرداری در دیر گفت: کودکان از طریق تماس بیشتر با اشیا and و محیط زیست به راحتی در معرض ابتلا به این بیماری قرار دارند و می توانند ناقل علامت محسوب شوند.

حسین ناظمیان پور به مناسبت هفته ملی کودک گفت: روز جهانی کودک و هفته ملی کودک 12 تا 17 ماه به صورت آنلاین ادامه دارد و شعار امسال “ساختن آینده” است.

وی با اشاره به شرایط خاص امسال و شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ، به دلیل قرنطینه در منزل و عدم مراجعه وی از 9 کودک ، به بیماری کوید 19 در شهرستان دیر گزارش شده است. برخی از شهروندان این بیماری بیش از این تعداد است.

این مقام مسئول اظهار داشت: كودكان به دلیل تماس بیشتر با اشیا and و محیط زیست به راحتی در معرض ابتلا به این بیماری قرار دارند و می توانند ناقل علائم بدون علامت باشند.

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: خطر ابتلا به بیماری کرونر قلب در کودکان و همچنین بزرگسالان وجود دارد. از محیط های مختلف خودداری کنید.

ناظمیان پور افزود: با بهتر شدن هوا شاهد حضور کودکان در ساحل هستیم و از طرف دیگر حساسیت خانواده ها برای رعایت پروتکل بهداشت نسبت به قبل کاهش یافته است که این خود عاملی در افزایش تعداد فرزندان است. کودکان مبتلا به کوید 19 ، اما افراد باید تشخیص دهند که روال زندگی مانند گذشته نیست و کاهش دوره ها ، مهمانی ها و غیبت ها مهمترین مراحل مبارزه با ویروس کرونا است.

وی با تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: کودکان مبتلا به بیماری کرونر قلب ممکن است علائمی نداشته باشند اما می توانند بیماری را به اعضای خانواده و بستگان منتقل کنند.

معاون شبکه بهداشت و درمان دیر در مورد شایع ترین علائم کرونر در کودکان گفت: تب ، سرفه خشک ، تنگی نفس ، گلودرد ، اسهال و استفراغ از شایع ترین علائم این بیماری در کودکان است.

حسین ناظمیان پور گفت: مردم باید بدانند که اگر اصول بهداشتی را رعایت نکنند ، بیماری عروق کرونر قلب آنها را متعجب می کند و این بیماری بسیار خطرناک است.

انتهای پیام

منبع :
https://drghiasvand.com/%D9%86%D8%A7%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C/
تاریخ انتشار :
2020-10-05 00:23:03

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا