نام رمز گلکسی S23 فاش شد؛ خبری از گوشی تاشوی سوم نیست

با فاش شدن اسم رمز گلکسی اس 23 به نظر می رسد دیگر خبری از سومین گوشی تاشو نیست و امسال شاهد عرضه دو گوشی تاشو خواهیم بود.

اگر اخبار محصولات آینده سامسونگ را دنبال کرده باشید، احتمالا می دانید که این شرکت کره ای احتمالا قصد دارد سه گوشی با طراحی های خلاقانه معرفی کند. دو گوشی که جایگزین گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 می شوند، گوشی سوم نیز باید یک محصول موبایل باشد.

این خبر مصرف کنندگان و طرفداران محصولات سامسونگ را به وجد می آورد، چرا که این شرکت هنوز نتوانسته به صورت رسمی این گوشی موبایل را معرفی کند. اکنون که سری گلکسی نوت از بین رفته و گوشی های گلکسی اس 22 برای مصرف کنندگان عادی شده است، طبیعی است که تمام توجهات باید معطوف به گوشی های صدفی باشد. خود سامسونگ فضای کافی برای معرفی این گوشی ها را خواهد داشت، بنابراین تقریبا مطمئن بودیم که گوشی موبایل یکی از برنامه های امسال این شرکت خواهد بود.

طبیعی است که اخباری در مورد گوشی های تاشو سامسونگ منتشر شود، چرا که باید در نیمه دوم سال جاری یا حداقل یک مدل آن ها را ببینیم. اما نکته جالب اینجاست که در شرایطی که تنها یک ماه از عرضه سری گلکسی اس 22 می گذرد، شاهد انتشار اخباری از گلکسی اس 23 هستیم. البته اولین خبر از این گوشی برای علاقه مندان به فناوری های جذاب خبر چندان خوبی نیست.

نباید تعجب کنید که اطلاعاتی در مورد سری گلکسی S23 فاش شده است. اگر به خاطر داشته باشید بعد از معرفی سری گلکسی نوت 20 توسط سامسونگ، شایعه شد که دیگر خبری از سری نوت نخواهد بود و در نهایت این اتفاق افتاد. این روزها مصرف کنندگان باید تعجب کنند اگر اخبار دیر برسد. اما اجازه دهید در مورد شایعاتی که در مورد سری گلکسی S23 منتشر می شود و احتمال مدل اولترا آن صحبت کنیم.

سامسونگ ظاهرا نام «الماس» را برای پروژه ساخت گلکسی اس 23 انتخاب کرده است. اگرچه الماس های غیرفلزی بسیار بادوام هستند و می توانند شرایط سخت را تحمل کنند و گوشی های هوشمند اینطور نیستند، اما نام گذاری پروژه ای برای ساخت گوشی به این روش می تواند امیدوار کننده باشد. یا حداقل امیدواریم اینطور باشد. زیرا در چند سال اخیر، نام رمز لزوماً به معنای چیزهای خوب نیست.

سامسونگ همیشه سعی می کند از حروف عجیب و غریب استفاده کند که توجه مخاطب را به خود جلب کند. اما در نهایت می بینیم که محصول ربطی به نامی که برای آن انتخاب شده، ندارد. با این حال امیدواریم سال آینده شرایط بسته شود. برای مثال می توانید نام پروژه تولید گوشی سامسونگ در چند سال اخیر را در زیر مشاهده کنید:

  • سری Galaxy S22: پروژه رنگین کمان
  • سری Galaxy S21: پروژه نامربوط
  • سری گلکسی اس 20: پروژه هابل
  • سری Galaxy S10: پروژه ماورایی
  • سری گلکسی اس 9: پروژه ستاره
  • سری گلکسی اس 8: یک پروژه رویایی
  • سری گلکسی اس 7: پروژه خوش شانس

همانطور که می بینید، ما انتظار نداریم که از الماس یا چیز عجیب و غریب در سری گلکسی S23 استفاده شود. اما ممکن است سامسونگ بخواهد در طراحی این گوشی ها از ترکیب های جدیدی استفاده کند که در برابر آب، گرد و غبار، فشار و … مقاومت بیشتری داشته باشند.

اما خبر بد چیست؟

نام رمز گلکسی S23 فاش شد؛ خبری از گوشی تاشوی سوم نیست

همانطور که اشاره کردیم دیروز شاهد بودیم که سامسونگ پروژه ساخت قطار در شهربازی با الماس را به ثبت رسانده است. اما اکنون متوجه شدیم که این اسم رمز برای سری گلکسی اس 23 در نظر گرفته شده است، بنابراین متوجه شدیم که این خبر برای سومین گوشی نوآورانه نیست. البته ممکن است سامسونگ بخواهد گوشی سومی را با طراحی خلاقانه به صورت تاشو یا چرخان معرفی کند، اما اسم رمز آن الماس نخواهد بود. پس الان نباید زیاد نگران باشیم.

البته از آنجایی که هنوز تا سال 2023 زمان برای معرفی سری گلکسی اس 23 باقی مانده است، پیشنهاد می کنیم تمام انرژی خود را صرف کرده و روی گوشی های میدی مورد انتظار این شرکت یعنی Z Fold 4 و Z Flip 3 تمرکز کنید، زیرا امسال و در چند ماه آینده با ویژگی های جذابی مانند S-Pen (برای مدل ZFold)، دوام بیشتر، پردازنده و دوربین جدیدتر و قدرتمندتر و بسیاری چیزهای خوب دیگر رونمایی خواهد شد.

منبع: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا