نام موتور جست‌وجوی بینگ به مایکروسافت بینگ تغییر کرد

مایکروسافت نام موتور جستجوی بینگ را به مایکروسافت بینگ تغییر داد. اگرچه به نظر می رسد بسیاری از کاربران همچنان از نام بینگ به عنوان نام موتور جستجو استفاده می کنند، اما مایکروسافت در پستی برند جدیدی از موتور جستجو را معرفی کرد.

با وجود تغییر نام، مایکروسافت جزئیات بیشتری در مورد علت تغییر نام موتور جستجو از Bing به Microsoft Bing منتشر نکرد. آنها به سادگی گفتند که این در راستای ادغام تقاضای آنها در کل خانواده مایکروسافت است.

این تغییر در نام موتور جستجو باعث شد که موتور جستجو علاوه بر نمایش نام مایکروسافت بینگ برای کاربران، از لوگوی به روز شده نیز استفاده کند. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

موتور جستجوی بینگ

در چند ماه اخیر، مایکروسافت در حال آزمایش لوگوهای مختلفی برای موتور جستجوی خود بوده است که برخی از آنها حتی به طور موقت در هنگام استفاده از موتور جستجوی بینگ نمایش داده می شوند.

مایکروسافت در طول سالیان متمادی سعی کرده از نام خود در بسیاری از خدمات و محصولات خود استفاده کند. به عنوان مثال، دیدیم که چگونه این شرکت نام Windows Store را به Microsoft Store تغییر داد و اخیراً Office 365 را با Microsoft 365 جایگزین کرد.

اگرچه این شرکت در حال حاضر از نام خود در محصولاتی مانند مایکروسافت اج و تیم مایکروسافت استفاده می کند، اما به نظر می رسد محصولات دیگر این شرکت مانند ایکس باکس و سرفیس از تغییر نام جان سالم به در برده اند.

در کنار تغییر نام و استفاده از لوگوی جدید مایکروسافت بینگ، به نظر می رسد این شرکت قابلیت جستجوی خود را برای محصولات دیگر مانند ویندوز و آفیس با استفاده از موتور جستجوی مایکروسافت بینگ بهبود بخشیده است.

در نهایت، مایکروسافت از نام جستجوی مایکروسافت در بینگ برای سرویس خود استفاده می کند که به سازمان ها کمک می کند اسناد را در شبکه های داخلی خود جستجو کنند.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا