نحوه ارسال مقالات موثر SEO

امروز ، هیچ کس نمی تواند این واقعیت را رد کند که ارسال مقاله به یک روند اصلی در بازاریابی آنلاین برای بهبود محبوبیت وب سایت تبدیل شده است. هزاران مقاله ، کتاب و مدخل فروم وجود دارد که نشان می دهد ارسال مقاله شما به بسیاری از فهرست های مقاله و مقاله (سایت های میزبانی مقاله) بهترین کاری است که می توانید برای افزایش ترافیک هدفمند با ارزش به وب سایت خود انجام دهید و سریع بک لینک به سایت خود اضافه کنید. در این مقاله می توانید راه هایی را پیدا کنید که می تواند به شما در افزایش اثربخشی و تسهیل در ارائه مقاله خود کمک کند.

* آماده سازی خوب قبل از درخواست: خلاصه ای کوتاه و لیست کلمات کلیدی را برای مقاله خود تهیه کنید. همه فهرست های مقاله به آن احتیاج ندارند ، اما در صورت نیاز ، این لیست خلاصه و کلمات کلیدی را آماده تهیه و کپی قرار دهید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید چندین نسخه مختلف از مقالات خود را تنظیم کنید تا از شناسایی محتوای تکراری از موتورهای جستجو جلوگیری کنید. شما فقط نیاز به جایگزین کردن برخی از کلمات با مترادف ها دارید ، سپس مقاله ای خواهید داشت که با خوانندگان شما مطابقت دارد اما یک مقاله متفاوت در موتورهای جستجو است. سپس تمام اطلاعات مورد نیاز در اکثر سایت های ارسال شامل: عنوان ، نام نویسنده ، نام قلم و تعداد کلمات … را برای ایجاد حساب نویسنده جمع آوری کنید. نکته آخر اینکه حتماً قبل از ارسال مقاله خود تمام کلمات را با خطاهای املایی یا دستوری بخوانید و تصحیح کنید ، زیرا با این همه اشتباه در کار خود اعتبار خود را از دست خواهید داد.

* جعبه منبع خود را موثر کنیداین اولین دلیل برای نوشتن مقاله به دلیل جعبه منبع است که باعث می شود ترافیک هدفمند و بک لینک به وب سایت شما وارد شود. آن را کوتاه و موجز کنید و مهمترین اطلاعات – نام خود ، برخی از عبارات جذاب راجع به آنچه سایت شما ارائه می دهد و برجسته ترین URL برای وب سایت خود را درج کنید. اگر فهرست مقاله از کد HTML پشتیبانی می کند (یا پشتیبانی از ویرایشگر متن غنی) ، تمام URL خود را ننویسید. با استفاده از متن لینک (کلمه کلیدی) که می خواهید بک لینک ایجاد کنید ، استفاده کنید. با دایرکتوری های مختلف ، شما باید این متن لینک را که به صفحات مختلف وب سایت شما اشاره دارد ، تغییر دهید. البته شما باید سیاست دایرکتوری های مقاله را بپذیرید ، از جعبه منابع خود استفاده نکنید یا از آن استفاده نکنید.

* هنگام ارسال ، از قالب مشخص برای مقاله خود استفاده کنیدنوشتن مقاله به ساده ترین شکل ممکن با ساختار واضح. بهتر است از برچسبهای پیچیده HTML ، تصاویر ، پیوندهای وابسته و شخصیتهای خصوصی خودداری کنید. حتماً دستورالعمل های مربوط به فهرست های مختلف مقاله را به دقت بررسی کرده و حداقل یا حداکثر طول مقاله ، چیدمان و سبک را دنبال کنید. اگر مجاز به استفاده از HTML (یا ویرایشگر متن غنی) هستید ، باید از برخی از برچسب های اساسی مانند خط سیم قدیمی (b) ، (i) talic ،

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا