نحوه اصلاح چاپ آهسته در PDF

شما با چاپگر HP Officejet Pro 8500 با مشکل اساسی روبرو شده اید ، هنگام چاپ فایل های PDF ، قبل از چاپ پرونده یک تأخیر طولانی وجود داشت. این مورد برای چاپگر جوهر افشان برتر قابل قبول نیست.

من سه بار با پشتیبانی فنی HP تماس گرفتم و چیزهای زیادی را امتحان کردم بدون هیچ گونه پیشرفت. تحقیقات اینترنتی نشان داده است که این یک مشکل شایع است.

برخی از پست ها اعلام کرده اند که این ممکن است یک مشکل مربوط به فایروال یا نرم افزار آنتی ویروس باشد. با این حال ، غیرفعال کردن فایروال و نرم افزار آنتی ویروس مفید نبود. سایر پستها پیشنهاد کردند که مجدداً چاپگر را نصب کنید یا سایر چاپگرهای شبکه را حذف کنید. این هم کمکی نکرد. به روزرسانی به آخرین نسخه “Adobe Reader” هیچ پیشرفتی نداشته است.

در آژانس بیمه اتومبیل خود چندین دستگاه HP L7590 داشتیم. L7590 نسخه قبلی HP Officejet Pro 8500 است و هیچکدام از آنها با این مشکل روبرو نشده اند. بنابراین چرا مدل جدید “بهبود یافته” بسیار بدتر است؟

من قصد داشتم این پرینتر را به شخصی که دوست ندارم واگذار کنم و یک چاپگر جایگزین را از مارک دیگری خریداری کنم. بالاخره درمان را فهمیدم! یک نسخه رایگان از “Foxit Reader” را بارگیری کردم و آن را برای پیش فرض PDF خواننده خود انتخاب کردم. مشکل حل شده است! به عنوان یک جایزه ، این برنامه رایگان همچنین امکان ذخیره فرم های پر شده را فراهم می کند ، زیرا نسخه رایگان Adobe را ارائه نمی دهد.

بنابراین اگر تأخیر در چاپ PDF دارید ، “Foxit Reader” را امتحان کنید. بارگیری رایگان است و فقط دو دقیقه طول می کشد. از ویژگی های بیشتری برخوردار شوید و سریعتر چاپ کنید. من این خواننده PDF را در تمام رایانه های خود می سازم.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا