طراحی و سئو وب سایت

نحوه برنده شدن در مسابقه جوایز سالانه CBN / NYSC

این مسابقه ابتکاری از طرف CBN درمورد مسئولیت اجتماعی است و با اصول استراتژی ملی توسعه اقتصادی و اجتماعی (NEEDS) مطابقت دارد. این طراحی شده است تا روح کارآفرینی سپاه جوان را در طول سال خدمت منعکس کند و آنها را تشویق به ترکیب ایده ها و دیدگاه های کارآفرینی کند. رقابت سالانه برای دریافت جایزه برای سرمایه گذاری کاهش وابستگی به نیروی کار سفید است که رشد اقتصادی ، توسعه فناوری محلی و ایجاد شغل را تشویق می کند. سالی یک بار برای اعضای سپاه باز است. این جوایز به دو دسته (ایالتی / ملی) تقسیم می شوند و شامل تمام ایده های شرکتی به جز بازاریابی هستند. از گیرندگان احتمالی انتظار می رود پیشنهادهایی را برای آزمایش در پشت چشمان خود به کمیته انتخاب ارائه دهند ، که معمولاً به سه برنده ارائه می شود ، برای ایالت منطقه. جوایز دولتی عبارتند از:
– مکان 1: N200،000.00
– مکان 2: N150،000.00
جایزه 3: N100،000.00 ده پیشنهاد برتر شورای توسعه به بخش ارسال می شود و توسط کمیته انتخاب ملی بررسی می شود تا برندگان ملی را با جایزه بعدی انتخاب کند.
– مکان 1: N1،000،000.00
– مکان 2: N750،000.00
– جایزه سوم: 5000000 NP به همه برندگان گواهی اعطا می شود كه برای حمایت از پروژه آنها به بانك متصل است و از آنها دعوت می شود تا در آموزش در مركز توسعه تجارت (EDC) شركت كنند. نیازها یا مشکلات
برای برنده شدن در این جایزه میلیونر ، باید یک ایده یا ایده تجاری داشته باشید. باید نیاز یا بازاری که می خواهید وجود داشته باشد. ایده های شما در مورد کار شما ممکن است نگرانی های موجود را که ممکن است زندگی مردم را در معرض خطر قرار دهد تجدید یا بهبود بخشد.
شما باید در تحلیل انتقادی شرکت شرکت کنید. سودآوری ، ثبات و مشروعیت شرکت باید تأیید شود. شما باید درک خوبی از شرکت پیشنهادی داشته باشید. یک برنامه کاری / گزارش منحصر به فرد و منحصر به فرد ایجاد کنید
وقتی از زنده بودن ایده تجارت مطمئن شدید ، یک طرح کسب و کار برنده بنویسید. این طرح باید مطابق با فرم قانونی آن نوشته شود. در اینجا توابع:
1. طرح و رهنمودهای تجاری شرکت (چشم انداز ، مأموریت و اهداف و غیره)
2. استراتژی کار (ویژگی های سازمانی)
3. برنامه و اهداف
4. پروژه های کمپین ، استراتژی های بازاریابی و استراتژی های بازاریابی
5. پروژه ها / استراتژی های مالی
6. استراتژی های پایدار
7. تجزیه و تحلیل SWOT
8. استراتژی های ارزیابی و کاهش ریسک
9. شناخت اقتصادی و اجتماعی – این یک مزیت برای شرکت است
10. تجزیه و تحلیل محیط / زیرساخت (ارزیابی تأثیر عوامل محیطی بر روی پیشنهاد)
11. شما توسط سیستم های مدیریتی و برنامه های غیر شرکتی نشان داده می شوید. وقتی از شما خواسته شود آنجا نخواهید بود. در واقع ، گذرنامه شما یک نقطه مرجع بالقوه برای روند اعطای جایزه است. بنابراین باید مطمئن شوید که برنامه کاری شما منحصر به فرد است. اگر در نوشتن برنامه مهارت ندارید ، با کسی که می داند چگونه یک طرح تجاری بنویسد تماس بگیرید. اگر برای نوشتن برنامه یک متخصص حرفه ای استخدام کردید ، مطمئن شوید که در مراحل آماده سازی شرکت کرده اید. از آن جهت که؛ بخشی از مراحل آماده سازی.به این ترتیب می توانید همه موارد موجود در گزارش را یاد بگیرید و درک کنید. استخدام حرفه ای که از شما دور باشد خوب نیست. این درست است زیرا فقط آنچه به شما آموزش داده می شود به شما داده می شود. ممکن است از شما خواسته شود که از این پیشنهاد به کمیته دفاع کنید.
همچنین برای شفاف سازی ایده های خود می توانید طرح تجاری خود را با درج عکس ، اسلایدهای پاورپوینت و اسلایدهای دیداری و شنیداری سفارشی کنید.
اطمینان حاصل کنید که خدمات خود را به موقع ارائه می دهید. این باید به رئیس امور مالی توسعه در شعبه CBN وزارت امور خارجه یا به مدیر توسعه اقتصادی در بانک مرکزی نیجریه ، دفتر مرکزی و ابوجا ارسال شود. مطمئن شوید که این سرویس دارای شماره NYSC ، آدرس تماس و شماره تلفن شما باشد. برای توضیحات حتماً با مراجعه به دفتر کمیته توصیه ها را دنبال کنید. شما همچنین باید اخبار روزانه را بشنوید و روزنامه ها را بخوانید تا سرنخ های جدیدی راجع به مسابقه جوایز سالانه بدست آورید. موسس یک پیروزی ارائه می دهد
– سرمایه اولیه شرکت باید ده هزار Naira باشد: اگر حداقل جایزه 10000.00 N و حداکثر N1 باشد ، 000،000.00 اجازه دهید شرکت شما نوعی شرکت راه اندازی کننده با کمترین جایزه و بالاترین نرخ باشد ، به ویژه در ‘ جایزه بزرگ
شرکت ها باید قانونی باشند: در نیجریه شرکت های غیرقانونی وجود دارد. اگر به لیست شرکت های حقوقی نیاز دارید ، حتماً با کمیسیون تجارت تماس بگیرید. کالاهای قاچاق نیز در نیجریه وجود دارد.
– شرکت ها باید در نیجریه مستقر شوند: تنها هدف این برنامه افتخارآفرینی به اقتصاد نیجریه و نه کشور خارجی است. بنابراین ، این شرکت باید در نیجریه مستقر باشد.
– شرکت ها باید مایل به استخدام نیجریه ای ها باشند: شرکت ها باید مهارت استخدام شما و سایر نیجریه های بیکار را داشته باشند
– شما باید ثابت کنید که برای انجام کارهای سفید شرکت را ترک نخواهید کرد: این رقابت فقط برای کارآفرینان است. در نتیجه ، اگر قصد دارید کار خود را سریع ترک کنید و یک کار سفید پیدا کنید ، این برنامه مناسب شما نیست. این برای کارآفرینان مشتاق طراحی شده است.
– شما باید ثابت کنید که این شرکت می تواند سود کسب کند. یکی از اهداف این رویداد تقویت رشد اقتصادی است. بنابراین ، پیشنهاد باید نشان دهد که شرکت شما می تواند سود کسب کند.
پیشنهاد شما به شدت بر استفاده و توسعه فناوری محلی متمرکز خواهد شد.
– این برنامه کلیه مباحث استخدام به جز بازاریابی را پوشش می دهد. این شرکت بسیار خطرناک است. ایده شما از این شرکت نباید خرید و فروش کالاهای تمام شده باشد. شرکت ها باید بتوانند محصولات بهتری با قیمت و زمان رقابتی تولید کنند.
– قیمت محصول شما باید رقابتی باشد: کالاها یا خدمات شما باید منحصر به فرد اما مقرون به صرفه باشد.
– ایده شما از تجارت شما باید یک چیز خوب باشد که رقبا نمی توانند به خوبی آن را انجام دهند یا انجام نمی دهند.
-اگر شرکت شما از مواد اولیه تولید محلی استفاده کند ، درآمد شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد
.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا