نخستین تصاویر مفهومی از گوشی رول‌شونده‌ی سامسونگ را ببینید

اگرچه هنوز نمی دانیم که سامسونگ چه زمانی می خواهد اولین گوشی خود را معرفی کند، به تازگی تصاویر مفهومی این محصول مورد انتظار منتشر شده است که طراحی زیبا و چشم نواز آن را به نمایش می گذارد.

سامسونگ در حال حاضر بهترین عملکرد را در بین شرکت های فعال در زمینه گوشی های هوشمند با طراحی نوآورانه (تاشو) دارد. سامسونگ همچنین بیشترین تعداد گوشی تاشو را در بازار دارد. اما به نظر می رسد که این شرکت کره ای نمی خواهد از جاه طلبی های خود تاکنون دست بردارد. به نظر می رسد سامسونگ در حال کار بر روی ترن هوایی است و می خواهد در آینده نزدیک آن را معرفی کند.

اکنون که سامسونگ توانسته است با سری ZFold و ZFlip توجه و اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند، فرصتی برای تمرکز بر ساخت گوشی خود پیدا کرده است. هنوز مشخص نیست طراحی این گوشی چگونه خواهد بود، اما در چند ماه اخیر بارها و بارها شاهد اخباری در مورد آن بوده ایم. ما نمی دانیم که مصرف کنندگان در کدام بخش از زندگی از چنین محصولاتی استفاده خواهند کرد، اما سامسونگ تصمیم گرفت این قدم را بردارد تا توانایی های خود را نشان دهد و در آنچه که ادعا می کند آینده تلفن های هوشمند است پیشروی کند. .

نخستین تصاویر مفهومی از گوشی رول‌شونده‌ی سامسونگ را ببینید

با این حال مشخص نیست این گوشی چه زمانی عرضه می شود، اما خوشبختانه به لطف یکی از کاربران خوش ذوق یوتیوب توانستیم به طراحی مفهومی این محصول دسترسی پیدا کنیم. تصاویری که می بینید بی اساس نیستند. بلکه کاملاً مطابق با پتنتی هستند که سامسونگ برای قطار شهربازی خود ثبت کرده است. در نتیجه می توان با قاطعیت گفت که اگر یک شرکت کره ای وردنه را بر اساس پتنت خود تولید کند، باید چنین طرحی داشته باشد.

این عکس ها نشان می دهد که گوشی موبایل سامسونگ طراحی مشابه شیائومی آلفا میکس خواهد داشت. با این تفاوت که صفحه نمایش قابلیت رول شدن را دارد. اندازه گوشی بسیار شبیه به گوشی های معمولی است، اما به نظر می رسد کوچکتر از یک گوشی تاشو معمولی باشد. البته اگر صفحه نمایش باز باشد به نظر از یک گوشی تاشو بزرگتر است.

نخستین تصاویر مفهومی از گوشی رول‌شونده‌ی سامسونگ را ببینید

این طراحی عالی به نظر می رسد، اما متأسفانه نمی دانیم که اصلاً آن را در بازار خواهیم دید یا خیر. سامسونگ هر ساله هزاران پتنت مختلف را ثبت می کند، اما هیچ یک از آنها نمی توانند به صورت رسمی به عنوان یک محصول جداگانه منتشر شوند. بنابراین کاملاً محتمل به نظر می رسد که هرگز شاهد چنین محصولی از یک شرکت کره ای نباشیم.

با این حال، گوشی‌های دارای صفحه نمایش کشویی یا غلتکی قرار است آینده گوشی‌های هوشمند را پس از گوشی‌های تاشو شکل دهند. Samsung Display به طور خستگی ناپذیری تلاش می کند تا چنین نمایشگری را به بهترین شکل ممکن طراحی کند. البته، این شرکت چندین سال است که روی فناوری نورد کار می کند. در نتیجه، شاید با شگفتی بزرگ، سامسونگ این محصول را با این نمایشگر در رویدادی در سال های آینده ارائه خواهد کرد.

موفقیت سامسونگ در دنیای گوشی های تاشو به سختی به دست می آید، اما این شرکت کره ای تا کنون عملکرد خوبی داشته است. انتظار می رود تلفن همراه سامسونگ در آینده نیز این موفقیت را تکرار کند. باید دید واکنش مصرف کنندگان چه خواهد بود.

منبع: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا