نسخه بتا اندروید 11 تصادفا برای بخشی از کاربران ارائه شد

شب گذشته گروهی از کاربران اعلام کردند که نسخه بتا اندروید 11 برای پیکسل 4x خود منتشر شده است. با توجه به تصاویر منتشر شده این نسخه 736 مگابایت حجم دارد. این نسخه در ابتدا قرار بود در جریان رویداد Google I/O ماه گذشته منتشر شود، اما به دلیل بحران ویروس کرونا لغو شد و سپس گوگل تصمیم گرفت نسخه را در تاریخ 3 ژوئن منتشر کند. اما به دلیل اعتراضات گسترده در ایالات متحده، گوگل دوباره مجبور شد آن تاریخ را به تعویق بیندازد. اکنون به نظر می رسد که به دلیل خطای شخصی یکی از کارمندان گوگل، این نسخه برای گروهی از کاربران منتشر شده است.

در همین حال، XDA تغییرات زیادی را در آخرین نسخه برای پیش نمایش توسعه دهندگان اعلام کرده است. یکی از این تغییرات 3 شکل و آیکون مختلف آیکون برنامه است که کاربران می توانند از بین آنها انتخاب کنند. در این بین باید به تغییر منوی پاور اشاره کرد. اکنون وقتی انگشت خود را روی دکمه پاور نگه می‌دارید، منویی به نام Quick Control ظاهر می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد کارهای مختلفی مانند کنترل گجت‌های خانه هوشمند را انجام دهند. همچنین گزینه های بیشتری برای کنترل پیشنهادات برنامه در Pixel Launcher وجود دارد.

نسخه بتا اندروید 11

این باگ گوگل احتمالا منجر به انتشار نسخه بتا اندروید 11 در تاریخ برنامه ریزی شده 3 ژوئن خواهد شد یا به هر حال به زودی منتشر خواهد شد. به طور کلی کاربران پیکسل 2 و 2 ایکس، پیکسل 3 و 3 ایکس، پیکسل 3a و 3a ایکس، پیکسل 4 و 4 ایکس این نسخه بتا اندروید 11 را دریافت خواهند کرد. برای دریافت این نسخه، کاربران باید در سایت ثبت نام کنند. مربوط به این پروژه. سال گذشته کاربران گوشی های شرکت های مختلف می توانستند نسخه بتای اندروید 10 را نصب کنند و امسال نیز احتمالاً دوباره شاهد همین موضوع خواهیم بود. البته لیست گوشی های سازگار با این نسخه هنوز اعلام نشده است.

منبع: Android Authority

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا