نقش مهم محتوا در سئو

وقتی کسی “SEO” را می شنود ، تقریباً به صورت خودکار شروع به فکر کردن درباره موضوعات فنی مانند پیوندها ، نمایه سازی وب سایت و غیره می کند. یکی از عناصر مهم و اساسی که مردم تمایل به نادیده گرفتن آن دارند اما تأثیر بسیار زیادی دارند ، محتوا و تولید محتوای باکیفیت است که به SEO کمک می کند.

اما چگونه محتوا با SEO مرتبط است؟

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی مهمترین عامل جذب موتورهای جستجو به صفحه شما هستند. با توجه به فرایندی که کاربران هنگام جستجو آنلاین وارد نمایش داده شد ، اطمینان حاصل کنید که محتوای شما با درخواست های آنها با کلمات کلیدی مناسب مطابقت دارد ، ترفندی برای نمایش در نتایج منجر شده است.

مخاطبان خود را هدف قرار دهید

این که آیا شما در حال هدف قرار دادن مشتریان محلی یا مخاطبان بین المللی از جمله کلمات کلیدی لازم در مقاله یا پست وبلاگ خود هستید ، باید تا حد امکان طبیعی انجام شود. به عنوان مثال ، اگر شما یک فروشگاه نانوایی در تورنتو هستید و به دنبال حضور بهتر در بین مشتریان محلی خود هستید ، نمی توانید فقط در هر پاراگراف “bakeshop را در تورنتو” قرار دهید.

این فقط مربوط به هرزنامه (و جلوگیری از مجازات ها) نیست ، بلکه در مورد ارائه مطالبی است که مخاطب متوقف خواهد شد و به آنها اهمیت می دهد. حتی اگر هدف نهایی شما تبلیغ به کاربران باشد ، کیفیت باید در اولویت اصلی باشد.

انواع مختلف محتوا

بازاریابان و نویسندگان سئو معمولاً انواع مختلفی از مطالب را برای قرار دادن کلمات کلیدی لازم پیدا می کنند. اینها برخی از انواع متداول هستند و هر یک به آنها کمک می کند تا در سطح متنوعی از محتوای وب سایت شرکت کنند.

مقالات

تقریباً در هر وب سایت باید تعداد زیادی مقاله وجود داشته باشد. مقالات می توانند به معنای واقعی کلمه در مورد هر چیز باشند – از مقالات اطلاع رسانی گرفته تا ویژگی های یک رویداد. آنها همچنین طولانی هستند و فضای کافی برای شفاف سازی می گذارند.

دقیقاً مانند آنچه در یک مجله یا روزنامه می خوانید ، در حالی که کاملاً لهجه نیست ، اما خیلی دوستانه هم نخواهد بود. مقالات معمولاً دارای یک لحن معقول هستند که به ارائه کلمات کلیدی مهم کمک می کند و حتی فضای اقتدار را نیز ایجاد می کند.

پست های وبلاگ

یکی دیگر از انواع بسیار متداول محتوای وب ، پست های وبلاگ است. این معمولاً به دلیل لحن بازیگوش که علاوه بر طول پست های کوتاه تر استفاده می شود ، بیشتر در بین مخاطبان جوان موفق است.

اگر مارک شما اجازه این کار را می دهد ، وقتی می خواهید برای مخاطبان خود ظاهری تر و شخصی تر به نظر برسید ، پست های وبلاگ می توانند عالی باشند. همچنین ادغام کلمات کلیدی “طبیعی” در متن را آسان می کند.

نمودارها

با استفاده از نمودارها ، همزمان می توانید متنوع کردن محتوای خود را از آنجا که تصاویر در حال حاضر هستند شروع کنید.

از آمارهای جدی گرفته تا کمیک های عجیب و غریب (البته البته آنها هنوز هم آموزشی هستند) نمودارها به شما امکان می دهد مواردی مانند اطلاعات مربوط به محصول را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید تا به لطف تصاویر مفید و پاراگرافهای مقدماتی و اختیاری که شامل کلمات کلیدی است ، مواردی مانند اطلاعات مربوط به محصول را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

فیلم ها

فیلم ها مجموعه متنوعی از مطالب هستند – آنها فقط به مخاطب اجازه می دهند نگاهی بیندازد و چیزی را می خواند تا به لطف انیمیشن ها و حتی صدا ، تجربه پویاتر تری ایجاد کند.

لزوماً نباید ویدیوها ارسال شوند ، اما وقتی این کار را انجام داد ، باید یک بند یا دو مورد از مقدمه / مقدماتی / اختتامیه را بیابید که در آن می توانید کلمات کلیدی را به روشی گاه مشاهده کنید.

اطمینان حاصل کنید که مشتری شما چیزی از آن دریافت می کند

گذشته از ارائه پیشنهادات خود به مشتریان ، مهم است که چیزی را که از پستهای شما نیز می گیرند در اختیار آنها قرار دهید.

به یاد داشته باشید ، این افراد هستند و از زمان خود سؤال می کنند. با رعایت این امر ، ارائه مطالب وقت گیر باید جزئی از هر سایت مؤثر باشد زیرا به مشتریان نشان می دهد که شما آنها را به عنوان انسان تصدیق می کنید و نه فقط به عنوان کارخانه های پول نقد.

این به شما کمک می کند تا اقتدار دامنه را بسازید

اقتدار دامنه عامل اصلی در تعیین رتبه بندی یک وب سایت است. شما می توانید به مطالب پشتیبانی شده (که به عنوان تبلیغات PPC نیز شناخته می شود) بروید هر آنچه را می خواهید ، اما این همه موقتی است. اگر می خواهید یک آرایش با ثبات واقعاً خوب باشد ، باید روی اقتدار دامنه خود کار کنید.

پیوندها

بهترین راه برای افزایش اقتدار دامنه شما از طریق پیوندهایی است که به سایت شما منتهی می شود و این کلیک هایی که منجر به سایت شما می شوند با قرار دادن مطالب شما در سایت های محبوب امکان پذیر می شوند. بهتر است به این پیوندها دسترسی داشته باشید که حاوی مطالب فله ای هستند که فقط برای مخاطبان شما و متناسب با علایق آنها نوشته شده است.

هنگامی که محتوای شما جالب است و اطلاعات دقیق و مفیدی را برای مخاطبان خود ارائه می دهد ، در راه تبدیل شدن به سایت مورد علاقه کاربران هستید و با افزایش ترافیک منظم و با نرخ گزاف گویی کوچک ، رتبه وب سایت شما موظف به مشاهده بهتر است.

قطعاً محتوا چیزی بیش از چاشنی وب سایت نیست – این امر نقش مهمی در رانندگی ترافیک بازی می کند.

به همین دلیل من آن را دریافت می کنم آژانس خدمات سئو با تیم های فنی و محتوایی کاملاً مهم که اطمینان از فعالیت آنلاین شما را دارند به سمت یک هدف هدایت می شوند ، یعنی ایجاد حضور سایت شما و افزایش آگاهی از برند شرکت شما.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا