نوشتن مقاله سئو چیست؟ – توضیح در مورد نوشتن متون سئو

بسیاری از مترجمان آزاد در مورد سئو سؤال می کنند ؛ SEO چیست که می نویسد. نوشتن SEO چیست؟ این مقاله – با جزئیات – این چیست؟ و چگونه می توان از او به عنوان یک نویسنده مستقل درآمد کسب کرد.

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

SEO کلمه ای برای بهینه سازی موتور جستجو است. SEO مربوط به انجام کارهای خاص به وب سایت شما برای هدایت بیشتر در سایت است تا بتوانید فروش آنلاین – و ترافیک را افزایش دهید.

برخی از این “چیزها” چیست؟

چیزهای زیادی وجود دارد ، اما در اینجا ما درباره آنچه در مورد نویسندگان مستقل صدق می کند بحث خواهیم کرد. این به معنای نوشتن متن به روشی خاص است تا گشت و گذارهای وب (یعنی کاربران اینترنت) بتوانند در یک سایت خاص فرود بیایند.

SEO چیست که مربوط به نویسندگان مستقل است؟

آنچه نویسندگان مستقل باید به آنها اهمیت دهند کلمات کلیدی هستند. کلمات کلیدی چیست؟ کلمات کلیدی کلمات و عباراتی هستند که گشت و گذارهای وب هنگام جستجوی چیزها به صورت آنلاین تایپ می کنند.

به عنوان مثال ، فرض کنید شما علاقه مند به شروع یک کار تمیز کردن وام هستید. ممکن است اکنون در اخبار چیزی غیر از سلب مسئولیت های داغ در اخبار بدانید و علاقه مند به راه اندازی این نوع شرکت هستید.

بنابراین ، می توانید وارد موتور جستجوی دلخواه خود شوید (به عنوان مثال Google ، Yahoo! MSN ، و غیره) و کلمات کلیدی “پاکسازی وام” یا “پاکسازی وام” یا “پاکسازی وام” یا برخی از کلید واژه های مرتبط دیگر را تایپ کنید.

توجه: هنگامی که برای یافتن چیزی در اینترنت کلمات را در موتور جستجو تایپ می کنید ، کلماتی که تایپ می کنید کلمه کلیدی (یک کلمه) یا یک عبارت کلمه کلیدی (دو یا چند کلمه با کاما بین آنها) خوانده می شوند.

چگونه شرکت ها به بالاترین نتایج موتور جستجو می رسند

هنگامی که این کلمات را تایپ می کنید و “ENTER” را فشار می دهید ، گروهی از وب سایت ها ظاهر می شوند و شروع به مرور می کنند (برای مثال ، نتایج را کلیک کنید) و بررسی سایت ها را شروع کنید تا ببینید که آیا آنها اطلاعات مورد نیاز خود را دارند یا خیر.

سایت هایی که پدیدار می شوند ، نتایج هستند که موتورهای جستجو مانند Google ، Yahoo ، MSN و غیره بیشترین ارتباط را با عبارت کلمه کلیدی (اصطلاح جستجو) که تایپ کرده اید ، دارند. شرکت ها پول زیادی را می پردازند تا جزء دو یا سه صفحه اول نتایج موتور جستجو قرار بگیرند.

چرا نویسندگان SEO اینقدر تقاضا دارند و چگونه می توانند پول خود را بدست آورند

یکی از راه های نمایش در دو یا سه صفحه اول نتایج ، دریافت متن مربوطه است که شامل عبارات کلیدی مناسب است. اینجاست که شما به عنوان SEO Ady Copywriter می توانید درآمد زیادی کسب کنید. شما متن را می نویسید که وب سایت وی باید در نتایج موتور جستجو ظاهر شود.

در اغلب اوقات ، شرکت ها به سادگی مجموعه ای از عبارات کلمات کلیدی را به شما ارائه می دهند و به شما امکان می دهند تا زمانی که طول آنها محدود باشد (معمولاً 300-500 کلمه) هر آنچه را می خواهید تایپ کنید.

نویسندگان مستقل زیادی وجود دارند – صدها هزار نفر ، اگر چند میلیون هم نباشند. با این حال ، فقط یک اقلیت کوچک می دانند SEO چیست و چگونه می توان این نوع کپی را نوشت. این دلیل تقاضای زیاد آنها است.

نویسندگان جستجوگرها از نظر مهارت مهارت دارند. هرچه بیشتر و بیشتر شرکت ها بودجه تبلیغاتی خود را به سمت بازاریابی آنلاین منتقل می کنند ، تقاضای بیشتری برای مهارت های آنها وجود دارد.

در مقاله SearcheEngineWatch ، SEO نویسنده تبلیغات: وب Wordsmithingویلیام فلیس بر اهمیت نویسندگی تأکید دارد. او می نویسد:

“نقش آگهی تبلیغاتی SEO آژانس منحصر به فرد است زیرا … ناگهان ، نویسنده باید مطبوعات را بهبود ببخشد ، مقالاتی را برای اخبار اجتماعی تهیه کند ، اتصالات شبکه های اجتماعی را رصد کند و محتوای ویکی را توسعه دهد. قادر به جذب بسیاری از اطلاعات جدید بسیار سریع این افراد می شود. محتوای منحصر به فرد ستون فقرات بسیاری از پیوندهای SEO است [SEO copywriters] آنها خالق پادشاهان هستند. “

به همین دلیل است که نویسندگان سئو می توانند خدمات خود را بپردازند. اگر به دنبال راهی برای شروع یا افزایش درآمد خود به عنوان نویسنده مستقل آنلاین هستید ، پس از آن در حال ویرایش موتورهای جستجو این راه آنها برای رفتن است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا