نکات آسان SEO

در این مقاله نکاتی در مورد چگونگی بهینه سازی سایت خود برای SEO در صورت عدم تمایل به استخدام به شما ارائه می شود شرکت جستجوگرها بعد از برخی از توصیه هایی که ممکن است در این زمینه به شما کمک کند ارائه شده است. SEO روشی است که با استفاده از آن می توانید وب سایت خود را برای به دست آوردن رتبه بالاتر در نتایج جستجو بهینه کنید. این به شما یک رقابت نسبت به شما می دهد. بیشتر جستجوهای آنلاین در گوگل ، یاهو و بینگ انجام می شود. بسیاری از افراد SEO را برای بهبود وب سایت خود برای Google انجام می دهند زیرا بیشتر جستجوگران روزانه به این موتور جستجو تعلق دارند. حال ، بیایید در مورد ده نکته برتر سئو DIY صحبت کنیم.

کلمات کلیدی مناسب را برای وب سایت خود انتخاب کنید

تحقیقات کلمات کلیدی باید براساس اندازه و رقابت برای کلمه کلیدی مورد نظر انجام شود. باید بین حجم بالا و رقابت کم توازن برقرار شود. به عنوان مثال ، گوگل 3،110،000،000 نتیجه جستجو را برای عبارت “کلمات کلیدی” جستجو می کند. حال بهتر است اگر این کلمه کلیدی را به عنوان کلمه کلیدی وب سایت خود انتخاب نکردید زیرا بسیار رقابتی است. علاوه بر این ، گوگل حدود 704،000 نتیجه جستجو را برای اصطلاح “کلید واژه های موتور جستجو” بازگرداند. شما باید این کلمه کلیدی را انتخاب کنید زیرا در رقابت کمتری است و می تواند برخی بازدید کنندگان را به وب سایت شما بیاورد.

نام درست دامنه SEO را انتخاب کنید

مطابق با این ، به عنوان یک مبتدی ، انتخاب یک نام دامنه مناسب برای وب سایت خود برای شما بسیار مهم است کارشناسان سئو. یک نام دامنه را انتخاب کنید که منعکس کننده نوع مشاغلی است که با آن سر و کار دارید. در صورت امکان ، سعی کنید یک یا چند کلمه کلیدی را به نام دامنه مربوط به شغل خود اضافه کنید.

شما باید از تغییر نام دامنه وب سایت خود اجتناب کنید زیرا وب سایت های قدیمی دارای رتبه برتر از وب سایت های جدید هستند. اگر یک وب سایت منسوخ دارید ، تغییر نام دامنه آن می تواند باعث کاهش ترافیک آن شود.

کلمات کلیدی را در نام پرونده ها وارد کنید

برای به دست آوردن نتایج جستجوی بهتر ، باید ضمن ذخیره کردن یک فایل برای ارسال در سایت خود ، از کلمات کلیدی در پوشه ها و نام فایل ها استفاده کنید. به عنوان مثال ، پرونده دستی چاپ شده china.html یک نام پرونده مناسب است. سعی کنید از آن دسته از کلمات کلیدی که در نام دامنه نیز هستند استفاده کنید. شما می توانید نام پرونده ای را که رقبا از آن استفاده می کنید از زمانی که از آنها با نام دامنه استفاده می کنید ، انتخاب کنید. اما فضاهای خالی در نام پرونده ها مجاز نیستند. در عوض ، شما باید از یک خط دار یا زیرنویس استفاده کنید.

کلمات کلیدی خود را در عناوین صفحه وارد کنید

شما باید در عناوین صفحه خود از کلمات کلیدی خود استفاده کنید. آنچه را بین شما قرار داد

و HTML بسیار مهم است. از استفاده از حروف و اصطلاحات الحاق خودداری کنید و به جای آن از کلمات کلیدی خود استفاده کنید. از عناوین خطوط بین عبارات استفاده کنید. به عنوان مثال ، چین های دستی – لیوان – ظروف.

به طور مرتب محتوای کلمات کلیدی را ایجاد کنید

وب سایت خود را مرتباً با محتوای جدید حاوی کلمات کلیدی به روز کنید. آن را بارها و بارها درون محتوا وارد کنید. با این حال ، محتوای باید به کلمات کلیدی مرتبط باشد تا کلمات کلیدی برای خواننده خجالت آور به نظر نرسند. محتوای جدید باعث بهبود رتبه وب سایت شما می شود زیرا عنکبوت ها آن را اسکن می کنند و وب سایت شما را در صفحه نتایج جستجو بالا می برند.

کلمات کلیدی را در توضیحات META وارد کنید

همچنین در متن توضیحات META کلمات کلیدی را وارد کنید. برخی موتورهای جستجو از محتوای توصیف برچسب META برای نمایش محتوای صفحه وب در نتایج جستجو استفاده می کنند.

پیوندهای دریافتی با کیفیت بالا به سایت خود ایمن کنید

شما باید پیوندهای ورودی با کیفیت بالا را به وب سایت خود ایمن کنید. بسیاری از دارندگان وب سایت موافقت می کنند که پیوندها را در وب سایت های خود مبادله کنند. با این حال ، به یاد داشته باشید که فقط باید پیوندها را از وب سایتهای با کیفیت بالا امن کنید. درج وب سایت شما در یک صفحه وب مشروع نیز بسیار مفید است. یکی از این راهنمای آنلاین رایگان DMOZ است. علاوه بر این ، از لیست صحیح برای لیست وب سایت خود استفاده کنید.

برای استحکام پیوندها از متن کلمه کلیدی استفاده کنید

از متن کلمه کلیدی در لینک های خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، به جای استفاده از “اینجا را کلیک کنید” متن “دستی چین” را روی صفحه “چین” نصب کنید. به یاد داشته باشید متنی که برای پیوند به صفحات دیگر استفاده می شود بسیار مهم است ، زیرا محققان برای یافتن چیزی “اینجا را کلیک کنید” نمی نویسند.

توسعه نقشه سایت

نقشه سایت برای جذب عنکبوتها و آسان کردن وب سایت خود به راحتی امکان پذیر است. نقشه سایت یک صفحه HTML جداگانه است که مانند یک فهرست از صفحات در سایت شما کار می کند. هر صفحه در لیست نقشه سایت به سایر صفحات وب سایت پیوند دارد. کلمات کلیدی کاربر و مترادف آنها در متن لینک پیوند ، به عنوان مثال ظروف ظرف. علاوه بر این ، پیوندهای خود را در یک لیست شماره دار یا گلوله قرار دهید زیرا عنکبوتها پیوندهای ایجاد شده از این طریق را مهم تر می دانند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا