نکات قدرتمند SEO در جهت بهبود ترافیک وب سایت

وضعیت خاصی دارد

طاقچه شما همان چیزی است که تجارت شما را رقم می زند. موقعیت شما در زیر دسته خاصی چیست؟ به عنوان مثال ، اگر با بخش املاک و مستغلات سر و کار دارید ، ممکن است مکان شما برای اجاره یا اجاره کوتاه مناسب باشد. همین مورد در مورد هر دسته ای که انتخاب می کنید استفاده شود دریابید که کجا هستید. در مرحله بعد از کلمات کلیدی و عبارات مربوط به این مکان خاص استفاده کنید. برچسب های کلیدی کلیدی را به سایت خود اضافه کنید و تماشای آنها را در رتبه های بالاتر در Google دریافت کنید.

محتوای جذاب

محتوای سایت / وبلاگ شما به افراد کمک می کند تا برخی از خدمات شما را درک کنند. بنابراین ، محتوا را نباید دست کم گرفت. مطالب جالب و جذاب را برای مخاطبان خود بنویسید ، و آنها در نهایت در آنجا خواهند بود. فراموش نکنید که کلمات کلیدی را در محتوای خود گنجانید ، برچسب ها را اضافه کنید و مقالات خود را به دسته های مختلف تقسیم کنید تا یافتن آنها آسان باشد. و فراموش نکنید که سوءاستفاده از کلمات کلیدی در مقاله می تواند تأثیر منفی در رتبه بندی شما داشته باشد.

قرار دادن کلید واژه

عنوان ، عنوان و عنوانهای شما حداقل باید یک کلمه کلیدی باشد. این به موتورهای جستجوگر کمک می کند بلافاصله وب سایت شما را هنگام جستجو برای کلمات کلیدی خاص پیدا کنند.

پیوند ساختمان و منابع

هنگام نوشتن مقاله ، ممکن است برخی مواقع وجود داشته باشد که شما باید پیوندهایی به صفحات دیگر در سایت خود وارد کنید. این امر هدایت مخاطبان شماست تا آنها بدانند که در کجای آن مباحث خاص را در وب سایت شما پیدا کنند.

هنگام نوشتن محتوا ، جستجو را فراموش نکنید. مسئله این است که بیشتر درگاههایی که امروز در مورد آن صحبت می شود قبلاً توسط دیگران نوشته شده اند. بنابراین ، وقتی به مطالب خود از منابع دیگر نگاه می کنید ، داوری خود را فراموش نکنید. با درج پیوندهای به دست آمده از منابع منبع خود ، منابع خود را در انتهای صفحه بنویسید. البته برای جلوگیری از سرقت ادبی باید مطالب را به قول خودتان بنویسید.

در حین نوشتن مقاله ، در صورت امکان ، پیوندهایی به سایتهای دیگر را به عنوان مکان “رفتن به” برای کسب اطلاعات بیشتر یا اگر تقریباً به مکان شما ربطی ندارد ، برای تماس با برنامه وارد کنید. و اگر می توانید سایت های دیگری را درج کنید که پیوندهایی به سایت های خود در محتوای آنها درج کنند ، این لینک های مفیدی ایجاد می کند. این یک گام مهم در سئو است.

پست های منظم

فقط به این دلیل که برخی از مباحث را در سایت خود نوشتید ، فکر نکنید فقط می توانید بازوهای خود را بکشید و اجازه دهید معجزه اتفاق بیفتد. نه! با ارزش ترین چیز در دنیای تجارت ، ثبات است. دست از پرداخت پول بردارید ، نوشتن را متوقف نکنید. یک برنامه منظم برای انتشار مقاله خود بدست آورید ، وقت خود را برای نوشتن مقالات جدید قانع کننده در حال حاضر اختصاص دهید و تماشای پاداش تلاش های خود را تماشا کنید.

توضیحات شناسایی برای هر صفحه

توضیحات متا به خوبی نوشته شده میزان کلیک صفحه شما را افزایش می دهد. این امر به شما در موتورهای جستجو كمك نمی كند بلكه برای مخاطبان شما كمك می كند. یک نوشته خوب مخاطبان را مجبور می کند روی لینک های شما کلیک کنند و میزان ترافیک وب سایت را افزایش دهند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا