نکات مربوط به بازاریابی وابسته: 4 کاری که هر بازاریاب اینترنتی باید هر روز انجام دهد

حتی قبل از اینکه درگیر بازاریابی کمیسیون شوم و اولین کار فروش فرش را داشته باشم ، فهمیدم روال چقدر مهم در زندگی من بوده است. هر کاری که هستم هر روز 4 کار انجام می دهم. من می دانم که این چهار عادت باعث شد من آن روز و در درازمدت موفق شوم. در این مقاله من با شما به اشتراک می گذارم که چیست و چرا باید این کار را انجام دهید – صرف نظر از هر کاری.

10 دقیقه مراقبه کنید. دوست ندارم روز را با عجله شروع کنم. من از طریق تجربه می دانم که این کار مرا به صورت اشتباه مالش خواهد داد و من نمی توانم به بهترین شکل ممکن عمل کنم. بنابراین ، هر روز صبح ، 10 دقیقه به این فکر می کنم که روز چگونه می گذرد و چه کاری انجام می دهم. اگر من این ده دقیقه را برای تمرکز مثبت در روز خود کنار بگذارم ، اوضاع بهتر از آنچه دوست داشتم خواهد بود.

حساب های بانکی را بررسی کنید. هر روز قبل از شروع وضعیت جریان پول را بررسی می کنم. من می خواهم بدانم چه چیزی به یک شب رسیده و اگر قبض هایی وجود دارد که باید بپردازم. فرقی نمی کند وضعیت من باشد یا چقدر پول در بانک دارم – من هنوز در حال بررسی موقعیت فعلی خودم هستم. اگر تازه وارد بازاریابی کمیسیون هستید – باید این کار را انجام دهید. اگر فرصتی برای ساختن پس انداز نداشته باشید ، برای شما بسیار مهم خواهد بود. شما نمی خواهید که در هر برنامه ای برای استفاده از وجوه در جای دیگر ، به صورت اشتراکی ، میزبانی وب یا صورتحساب های ابزار درگیر شوید.

ایجاد ترافیک. این باید یکی از مهمترین کارها برای هر حرفه ای بازاریابی وابسته باشد. اگر می خواهید مردم محصولات شما را بخرند ، می خواهید مردم بدانند که آنها وجود دارند. اغلب اوقات ، من روز دوشنبه یک ساعت را برای اظهار نظر در مورد وبلاگ اختصاص می دهم ، سپس در روز سه شنبه مقالات را خواهم نوشت و آنها را در دایرکتوری های مقاله قرار می دهم. بعداً ، برای اظهار نظر و ایجاد پیوندها با استفاده از کادر پویا فایل تالار گفتگو ، به برخی از انجمن ها مراجعه می کنم. سپس در روز پنجشنبه چند پست برای Hubpages یا Squidoo برای ساختن برخی از لینک ها قرار خواهم داد. جمعه صرف نوشتن پست های وبلاگ در خارج از سایت من می شود.

استراتژی محصول. از سایتهای بازاریابی وابسته بازدید کنید تا بدانید محصولات جدید آنها چه چیزی است. شما باید هر روز استراتژی سایت خود را در نظر بگیرید. به نظر شما چه محصولاتی ارزش و فرصت بازدیدکنندگان شما را برای کسب برخی از درآمدها فراهم می کند؟ برای روز بعد آماده شوید. دوست دارم روزم را زود شروع کنم و چند کار زیر 11 شب را انجام دهم تا بتوانم از قهوه صبح خود با روزنامه لذت ببرم. بدون آماده شدن روز قبل نمی توانستم این کار را انجام دهم. من قصد دارم یک لیست درست کنم و دقیقاً بدانم که برنامه بازی من برای روز بعد قبل از بازنشستگی از دفتر من چیست.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا